Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek az ellen, aki...

Mit tehetek az ellen, aki megpofozott? Van értelme feljelentenem?

Figyelt kérdés
Dióhéjban a sztori: a kidobó szólt a buli vége felé, hogy lassan menjünk. Mondtam, hogy oké, csak megisszuk a maradék italunk (ha kivinném az utcára, az köztéren való alkoholfogyasztás lenne, ami ugye tilos). Mondta, hogy ok. Elhallgatott a zene, erre odajön üvöltve, hogy na elég ebből, vele ne szórakozzunk, én és az alkoholista haverom (a barátom) húzzunk innen a vérbe. Erre felálltam, és közöltem, hogy jó lenne, ha visszavenne a stílusból. Erre még inkább üvöltött, majd megböktem (nem löktem, nem taszítottam, csak épp hogy az ujjammal hozzáértem), hogy na ezt a hangnemet be lehet fejezni, te velem nem üvöltözöl és nem szidsz össze-vissza. Erre levágott egy akkora pofont, hogy beestem a székek közé (nő létemre), majd a másik kisobó kirángatott a helyről, mintha valami rendbontó lettem volna. Holott abszolút semmit nem csináltunk, ültünk a székeken, és meg akartuk inni a maradék sört. A zene elhallgatása és eközött nem telt el 5 perc, tehát nem félórája könyörögtek, hogy menjünk el. Kihívtuk a rendőröket, akik láss csodát, pont akkor érkeztek, miután a kidobó elhúzott a sleppjével. Előtte még megfenyegetett, hogy ha lesznek tanúim (voltak, nem is kevesen), akkor ő elhív másik 8-at, aki tanúsítja, hogy nem csinált semmit. Van értelme feljelenteni? Ő nem kenhet rám garázdaságot? 24L

2012. nov. 26. 13:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelentsd fel, es probald a media figyelmet is felhivni, ez meltatlan banasmod volt! Egyebkent meg ha 89 re se erted meg , akkor se lett volna joga megutni.Ez ugyanis onbiraskodas a javabol.Az illeto torvenyt sertett es remelve a Te ontudatos hozzaallasoddal elkerulheto , hogy mas is ilyen megalazo banasmodban reszesuljon a kesobbiekben.sok sikert!:)
2012. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Azoknak van baj az értelmi szintjükkel,akik még huszonévesen sem látják át azt hogy bizony ez a mai csúnya világ tele van szabályokkal..szabályok vannak a közutakon,a bevásárlóközpontokban,a szórakozóhelyeken,mindenhol.S nem kéri senki hogy úgy táncolj ahogy más fütyül,pusztán csak be kell tartani bizonyos szabályokat mindenhol,nekem is s neked is,függetlenűl attól hogy éppen nő vagy-e vagy sem..s ha erre képtelen valaki,akkor költözzön/igyon/táncoljon az erdőben,ott nincs annyi szabály.
2012. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
de ezaz, hogy azt mondta, menjünk be, 5 perc. és tényleg nem voltunk ott 5 percnél többet, szólt a zene is, többen táncoltak is. és bármit is tettem volna, maximum ki kellett volna vezetnie, de semmiképp sem megütnie. de a poén az egészben az, hogy semmit sem csináltunk, csak ültünk a székeken, erre odajön üvöltve. látszott rajta, hogy balhét akart... amúgy a hely maga alapvetően egy tök békés hely, én soha még csak kötekedő emberrel sem találkoztam ott...
2012. nov. 26. 14:38
 14/34 A kérdező kommentje:

először is, az böKdösés. másodszor is: ő jött oda üvöltve, lehordva mindennek engem és a barátomat is. ja, neki joga van? de látom itt sokak szerint ez a normális viselkedés, üssünk csak meg mindenkit, aki nem hódol be egy bulldog, IQ nuku kidobónak. legyetek büszkék magatokra, több szót nem is érdemeltek.


azoknak, akik értelmesen válaszoltak: köszönöm!!!

2012. nov. 26. 14:40
 15/34 anonim válasza:
0%
Tudod kérdező te ugyna olyan iq bajnok vagy mint ő!Ugyan is ő lehet hogy üvőltött de te lealacsonodtál a szintjére sőt még túl is szárnyaltad ugyan is te kezdtél el testileg közeledni feléje.Gyanítom ha nem bögdösöd akkor nem csattan az arcocskádon a pofon.Itt két dolgot tehettél volna,vagy okosabb vagy nála és lelépsz és nem keresed a balhét és hadd pukkadjon meg magában.Vagy esetleg vissza szájalsz neki vagy beszólsz,még az is jobb mint hogy oda mész és elkezded bögdösni.Te ugyan olyan iq bajnok vagy mert lealacsonyodtál a szintjére.Én nem vagyok besz@ri és férfi vagyok,de egy ilyen esetben befogom a pofámat is probálom kerülni a balhét vagy max vissza pofázok.
2012. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
nem elkezdtem bökdösni (még mindig k-val írják...), hanem visszaszóltam NORMÁLISAN, hogy vegyen vissza a hangnemből. sajnos én nem tartozom a bólogató kutyák közé, akik hagyják magukat. majd elkezdett mindennek elhordani, és ekkor böktem meg EGYSZER, egyetlen egyszer, hogy fejezze be az agresszív közeledést (mert jött felém), az üvöltözést és a szitkozódást. gondoljatok, amit akartok.
2012. nov. 26. 14:50
 17/34 anonim ***** válasza:
Egyet csak bólintottál,a lángostól.
2012. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de most az esettől eltekintve csak feltételezésekbe bocsátkoznék. Tételezzük fel, hogy egy hasonló esetben tényleg a kidobónak van igaza. Oké, dolgozik, fáradt s a többi, ahogy egy előttem válaszoló írta. (Egyébként: Mindenki a saját szakmája áldozatának tartja önmagát, hogy neki mennyire szar. Hát Magyarországon nagyon sokan vagyunk ezzel így, felesleges erre hivatkozni. Szegény kidobó fáradt, mert dolgozott. És? Én sem nyavalygok, ha a főnökeim és az ügyfelek miatt több órákat kell túlóráznom naponta. Ez a szakmám, ezt vállaltam. Ja hogy a kidobósághoz nem kell ész, csak mázsa feletti izom és nulla IQ? Ez megint más kérdés. Akinek nem tetszik, keresni kell másik melót.) Kissé eltértem a tárgytól. Visszatérve: Amennyiben igaza is volt a kidobónak, AKKOR SEM ÜTHET MEG EGY NŐT. Még egy férfit hagyján, de egy nőt sose. Oké hogy a "takarítás" a dolga, de az embert az különbözteti meg az állattól, hogy nem az ösztönei alapján cselekszik, hanem (legalább néha) használja is az eszét. Értem én, hogy stresszes a kidobóknak is az életük, de azért egy nőt megütni... Még akkor is, ha előtte "megbökte" őt az illető. Védekezés gyanánt az ember ugyan azt adhatja vissza, amit ő kapott. Mért nem bökött vissza, és mondta hogy álljon le a hölgy? Akkor én sem szólnék egy szót sem... Ja hogy annyi esze nincsen? :D


Tudom én hogy kemény legények meg minden, de lehet rajtuk fogást találni, még ha nem is fizikálisan. :) Ha az én barátnőmet ütötte volna meg, megtaláltam volna a módját, hogy elmenjen ilyenektől a kedve. Bizonyára a kidobók 90% erősebb mint én. Hívjam össze a haverokat, Keménykedjünk, mint a falkában járó csürhék? Hogy "húú szééétverjük őket ezér genyou" Ugyan már. Ne legyünk primitívek. Van más módja is annak, hogy az ilyen bumburnyák embereket ellehetetlenítsük. Nem hiába van az a mondás: "Többet ésszel mint erővel!" :)

2012. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

"Én sem nyavalygok, ha a főnökeim és az ügyfelek miatt több órákat kell túlóráznom naponta."

S te is ingyen csinálod? Mert a kidobót az esetek legnagyobb részében senki sem fizetné meg azért hogy órákat várjon az utolsó szétcsúszott vendégekre amíg hajlandóak leszörpikézni az utolsó kis korty söröcskéjüket..

2012. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ez a vendéglátás, "szórakoztató ipar" részét képezi. Egyébként leszarják hogy túlórázok, a feladatnak kész kell lennie időben. Ha nincs kész, jön a lecseszés. Alapfizu van, túlórapénz nincs, mint a magyar munkahelyek nagy részénél. Csak egy számít: teljesíts a feladatod, vagy ha képtelen vagy rá, keresnek mást helyetted. Ez a magyar valóság.
2012. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!