Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Cocolino öblítő, mint kábítószer?

Cocolino öblítő, mint kábítószer?

Figyelt kérdés

Olvasom a mértékadó (:-) ) Blikk című napilapban, hogy az Államokban letartóztattak, s börtönbe csuktak egy magyar férfit, mert a beléptetéskor valaki az öblítőszerét folyékony kokainnak nézte. Amerikában is nyilván vannak hülyék, de ennyire? És senki meg sem vizsgálta?

Nem jegyeztem meg, mennyi ideje van hűvösön, de a cikk nagyobbik része arról szól, hogyan illeszkedett be az ottani börtönéletbe.

A bíróság közben felmentette, de mégsem engedik ki. Most meg az a baj, hogy amíg be volt csukva, lejárt a tartózkodási engedélye. Most ezzel vádolják.

Lehet ebből a cikkből egyetlen szó is igaz?



2012. dec. 30. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
lehet mert én is olvastam és máshol, ahol többnyire arról volt szó hogy otthon tartóztatták le a lakásán a mosószer miatt, aztán végülis felmentették de azért nem engedték ki mert közbe lejárt a vízuma, és utána illegális bevándolróként tekintettek rá, aztán így beperelte az államokat és ha jól tudom napi 7500 dollár kártérítést követel
2012. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi az igazság tartalma, de tudtommal az amerikai állam nem kevés kártérítést fizetett a férfinak.
2012. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amcsiknál bármi igaz is lehet. Persze az is lehet, hogy más miatt van sitten, csak épp ez is történt közben. Végülis Blikk...
2012. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy Blikk. Ha valamelyik celeb „megdöbbentő” története lenne, röhögnék az egészen. De ez egy ismeretlen fazon.
2012. dec. 30. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

10-12 éve címlapon közölt a Blikk egy sztorit:


Egy magyar kisnyugdíjas fejéből pattant ki az ATM - eket megalapozó és üzemeltető szoftver alapötlete.

De mivel pénzt nem kapott azóta sem, tárgyhó végén össze fogja omlasztani az egész világon az összes bankjegykiadó automata működését... Na ezt várom azóta is!

Jóskapista bácsi kapott 20-50 ezret Bivalybasznádon azért, mert az arcát adta a sztorihoz, nulla számítógépes és informatikai ismerettel és képzettséggel, aztán soha többé egy sort sem írtak a történetről.


A bulvárlapokban kitalált személyekről olvashatsz kitalált történeteket (leszámítva a celebeket), hiszen így senkitől nem kell elnézést kérni a hazugságokért, nem sértik meg senki becsületét, nem rágalmaznak meg senkit.

2012. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ámeriká. A lehetőségek és az idióták földje.
2012. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én itt mást nem találok:

[link]

2012. dec. 30. 15:21
 8/9 The Vault Dweller ***** válasza:

Aligha. A valóságban senki nem olyan hülye, hogy a Cocolino-t összekeverje a cocain-nal.


Meg a Blikk sztoriról is üvölt, hogy kamu. A reptéren, ha kinyitották a csomagot, hogy berakják a jeladót, akkor hogy nem tűnt fel nekik, hogy "Jéééé, ez a Cocolino egy öblítő!"? Illetve mi a francnak kellett jeladó a csomagba, ha egyszer a csomagon rajta volt a lakcím, ahova megy?


Nincs az FBI-nak Google Maps az irodai gépeken?

2012. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Blikk egy sz@r szennylap! Nem kell mindent elhinni ami olvasol benne.
2013. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!