Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A lakhatási támogatásnál az...

A lakhatási támogatásnál az állandó lakóhely és munkahely közötti 100 km mit jelent?

Figyelt kérdés
A két település távolságát légvonalban/ autóúton/autópályán, vagy konkrétan a lakcím és a munkahely pontos címe közötti távolságot?

2013. márc. 21. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Légvonalba elég nagy hülyeség lenne. Szerintem, a te megközelítési módodat véve 100km, de ésszerűen tehát nem megkerülve.
2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A két pont távolságát közúton.
2013. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a két helységtábla közötti legrövidebb közutat számolták.
2013. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 26. 19:47
 5/8 anonim válasza:

Nekem azt mondták, hogy egy 100 km-es sugarú kört rajzolnak és ami azon kívül esik akkor jár a támogatás (tehát légvonalban)

Véleményem szerint ez elég nagy baromság. Sok az ellentmondás a pályakezdők lakhatási támogatásának igénylésében :S

Nekem számlaképes albérletet is nehéz lesz találnom egyik napról a másikra, mert ha behívnak elbeszélgetésre oda még feltudod utazni, de ha 2-3 nap múlva szólnak, hogy következő nap kezdhetsz, akkor ciki albérlet nélkül munkába állni reggel hatkor. Ha meg a már rögtön elkezdem a munkáltatónak hajtani a nyavajáim a lakhatásival, akkor nem biztos, hogy engem vesznek fel.....

2013. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a légvonal, meg a 100km sugarú kör egy abszurd vicc (ha valóban így van, akkor meg egy nagyon rossz vicc...), senki sem helikopterrel jár munkába...

Egyszerűen ki kell számolni a busz/vonat útvonalának hosszát, 1 perc alatt kikereshető a menetrendes weboldalakon. Ha pedig tényleg légvonalban számítják, akkor meg szerintem jogsértő, szóval lehet menni nyugodtan a Hágai emberjogi bíróságra is akár...

2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Én írtam azt, hogy egy 100 km-nek megfelelő sugarú kört rajzolnak. Személyesen kérdeztem a hölgyet a mi munkaügyi központunkban és ő válaszolta, hogy a kollégái így számolnak.

Ha ő hazudik, bizony én is :S

2013. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szövegben az van hogy az utvonalterv.hu -alapján kiszámolt legrövidebb utat nézik helyi és helyközi közlekedéssel együtt!
2015. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!