Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Középiskolai kollégium: 20...

Középiskolai kollégium: 20 perc késéssel értem vissza, elnézést kértem, erre a tanár: - Elkéstél, b**dmeg! Nagyon megalázónak érzem, teendő lehet ez ellen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 22:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

"Ti szerintetek egy középiskolai tanár beszélhet így? "


Természetesen. Én még két fülest is lehúztam volna. Utálom a pontatlanságot.

2013. ápr. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%
Szokj hozzá, az életben ennél nagyobb pofonok is el fognak csattanni. Jobb ez így szépen, fokozatosan.
2013. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Az itt válaszolók többségén jól látszik, milyen ennek az országnak az általános lelkülete. Az egy kulturális minimum, hogy nem b*zdmegelünk, pláne középiskolai tanárként; sokan még ezzel sincsenek tisztában. El tudom képzelni, ők hogyan szólnak másokhoz.
2013. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekem meg a 11-14 éves tanítványaim mondják a szemembe, hogy szo.jon f.szt, nyelen g.cit...


Igen megalázó.


Kérdező! Kérd ki magadnak ott helyben és utána keresd fel a kollégium igazgatóját személyesen.

2013. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%

"Az itt válaszolók többségén jól látszik, milyen ennek az országnak az általános lelkülete. Az egy kulturális minimum, hogy nem b*zdmegelünk, pláne középiskolai tanárként; sokan még ezzel sincsenek tisztában. El tudom képzelni, ők hogyan szólnak másokhoz."


Tény, hogy a kollégista 20 percet késett, de micsoda szerencse, hogy el tudjuk terelni róla a szót azzal, hogy a tanár mekkora tuskó volt.


Szemét tanár! Ilyen kulturális söpredéket! Ezérttartittezazország!

2013. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
16%
11:24: igazad van, hallatlan! Micsoda elképesztő bűntény! Hogy meri a gyalázatos? Szerintem csukjuk kalodába!
2013. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
Mi abban a megalázó,ha valaki azt mondja neked bäzdmeg? Lépj túl rajta ezt mondta te felmentél és kezit csókolom ennyi
2013. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13%
Engem inkább az érdekel, mi a francnak késtél 20 percet?
2013. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

""Ti szerintetek egy középiskolai tanár beszélhet így? "


Természetesen. Én még két fülest is lehúztam volna. Utálom a pontatlanságot."


Tanárok is tanítják rosszra a nebolukat. Aztán meg csodálkoznak, ha visszakapják. Sok esetben a tanár meg is érdemli.

2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%
Azt szokták mondani,hogy a tanárnak értenie kell a gyerekek nyelvén,és kell tudnia a nyelvükön beszélni.Egy fiúkollégium egyébként is olyan hely,ahol ez még belefér.A szóbeli nyomatékosítás adott esetben lehet,hogy pedagógiai módszer volt.
2013. ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!