Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek akkor, ha ilyen...

Mit tehetek akkor, ha ilyen tisztességtelen ajánlattal szembesülök?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista vagyok. A héten egy évközi feladatom leadásánál kaptam egy szexuális témájú ajánlatot, mondhatni meg lettem zsarolva.

Teljesen ki vagyok bukva. Természetesen élből elutasítottam, de tudom, hogyha akar, akkor megbuktat ez a tanár és nincs tovább.

Bizonyítékom nincs rá, így az én szavam áll az övével szemben. Ott tanít vagy 30 éve, nemtudok róla, hogy lett volna ilyen balhéja már, még is kinek hinnének? Nyilván nem nekem.

Másik tanárt nem tudok kérvényezni, mert ő tartja csak ezt a tárgyat a suliban. Max vizsgán kérvényezhetem, hogy bizottság előtt vizsgázhassak, de azzal se megyek sokra, ha az aláírást nem kapom meg.

Kétségbe vagyok esve, komolyan ezen múlik a diplomám? Úgy érzem tehetetlen vagyok, roppant megalázó ez az egész helyzet. A szüleimnek még szólni sem mertem, teljesen kiakadnának!

Most mégis hogyan tovább?



2013. ápr. 28. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mit is mondott?
2013. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Óbudai Egyetem?
2013. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elmesélem inkább az egészet, talán így a tiszta: Bevittem az évközi feladatomat, aminek a határideje jövő csütörtök, erre ő közölte, hogy nem ad lehetőséget javításra, nem tudja elfogadni. Visszakérdeztem, hogy de hát arról volt szó, hogy aki leadja időben, az a végső határidőig még javíthat, akkor most miért nem ad lehetőséget? Mire elég komoly hangsúllyal kijelentette, hogy ha gondolom, máshogy elintézhetjük és alaposan végigmért, hogy véletlenül se "értsem félre".

Közöltem, hogy köszönöm, ez nem az én műfajom, erre pedig ő is kijelentette, hogy hát akkor nincs aláírás, vegyem fontolóra...


Gondolkodtam azon, hogy felsőbb vezetéshez fordulok amiatt, mert nem adott javítási lehetőséget, de ezt sem tudnám bizonyítani, csak a csoport szava lenne mellettem, akik tanúsíthatják, hogy ezt ígérte anno a feladat kiadásánál.

Hozzátenném, rengeteget dolgoztam vele, így alapból nem gondolom, hogy értékelhetetlen lenne, minden héten jártam konzultálni, látta, követte, tanácsokat adott hogyan tovább, kijavította ami rossz volt... Ezek után egyszerűen NEM lehet értékelhetetlen egy feladat szerintem!

Ki vagyok bukva, a szakdolgozatom is lassan kész, államvizsgára készülök már és akkor egy ilyen ro.hadék miatt, nem kaphatom meg a diplomámat időben?

Az intézmény nevét nem szeretném közzé tenni, de mérnöki képzésről van szó, igen.

2013. ápr. 28. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van egy erős gyanúm...
2013. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc?
2013. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és mondd meg ,h szeretnél javitani mit kell tenned,és rogzitsdhangfelvételen...
2013. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszerű, viszel egy diktafont vagy a mobilodra teszel valami hangrögzítő alkalmazást .
2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vedd fel diktafonnal. Különben ha csúszol egy évet, az se tragédia, sokan csúsznak.


Együttérzek veled, nagyon megalázó lehet a helyzet, de gondolj bele, inkább saját magát alázza meg azzal, hogy csak így tud nőt szerezni.

2013. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
véletlen el ne gázolják 1x
2013. ápr. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
33%

igen diktafonnal vagy vmivel vedd fel.


ha más nincs akkor nem lesz más lehetőséged minthogy lefekszel vele. Háyn éves amúgy ? és te ?

2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!