Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek akkor, ha ilyen...

Mit tehetek akkor, ha ilyen tisztességtelen ajánlattal szembesülök?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista vagyok. A héten egy évközi feladatom leadásánál kaptam egy szexuális témájú ajánlatot, mondhatni meg lettem zsarolva.

Teljesen ki vagyok bukva. Természetesen élből elutasítottam, de tudom, hogyha akar, akkor megbuktat ez a tanár és nincs tovább.

Bizonyítékom nincs rá, így az én szavam áll az övével szemben. Ott tanít vagy 30 éve, nemtudok róla, hogy lett volna ilyen balhéja már, még is kinek hinnének? Nyilván nem nekem.

Másik tanárt nem tudok kérvényezni, mert ő tartja csak ezt a tárgyat a suliban. Max vizsgán kérvényezhetem, hogy bizottság előtt vizsgázhassak, de azzal se megyek sokra, ha az aláírást nem kapom meg.

Kétségbe vagyok esve, komolyan ezen múlik a diplomám? Úgy érzem tehetetlen vagyok, roppant megalázó ez az egész helyzet. A szüleimnek még szólni sem mertem, teljesen kiakadnának!

Most mégis hogyan tovább?



2013. ápr. 28. 11:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

csak ő jogosult aláirni?

ha nem, a Tanszéken fordulj más oktatóhoz.


a diktafonos dolog működhet

2016. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!