Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » UPC Számla, teljes összevissza...

UPC Számla, teljes összevisszaság, mit lehet tennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az előző hónapot nem néztem, és hát nem igazán kellett volna azt a csekket befizetnem.


Titokban felszámoltak egy 3. médiaboxot, és az előző hónapra is visszanyúl a számla, amit már befizettem.


Kb. 1600ft-ot fizettem be feleslegesen.


(stabil összeg, mert csak TV).


A mostani számlán megint ott a rejtett mediabox. De így be se akarom fizetni.


Milyen "jóváírásra" számíthatok? Vagy forduljak rögtön a fogyasztóvédelemhez?


Olyat nekem ne csináljanak, hogy a következő hónapiból levonják, mert akkor megint kavarodás lesz. Ők csak kavarodnak hónapról hónapra.


2013. máj. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kiskacsóddal telefont felemel, ügyfélszolgálatot felhív, elpanaszolod bajod és utána öröm.


valszeg valami hiba csak.

2013. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
először a UPC-nél reklamálj,fogyasztóvédelemre nincs szükség bár azt nem hinném hogy a pénzt visszaadnák,valószínű a köv. hónapban kevesebbet fognak számlázni.
2013. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

abból megint keveredés lesz.


Írtam nekik a lehető leggyorsabban elérhető helyen, de ma már biztos nemfognak hívni.

2013. máj. 13. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
ne írj nekik hanem hívd őket.
2013. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ha írok nekik, akkor olyan ember hív, aki illetékes ebben.


Ha hívom őket, egy ügyfélszolgálatos veszi fel, rosszabbik esetben meg nem is kapcsol.


Ők javasolták ezt, mert így a leggyorsabbb.

Hiába veszi fel egy személy, ha nem az a munkaköre.

2013. máj. 13. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

ha írsz nekik, akkor egy hét után kapsz valami elutasítást esetleg egy kommunikációs probléma miatt...


ne legyél nyuszi telefonálni, az a legbiztosabb... vagy sétálj be egy ügyfélszolgálatra.

2013. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

még jó hogy fél órán belül válaszoltak. Facebookról van szó, azt minden percben nézik.


Csak ma már lejárt a munkaidejük.

Holnap telefonálnak.

2013. máj. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!