Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én rasszista vagyok és...

Ha én rasszista vagyok és ezért megvernek a cigányok fejlelethetem őket a TSZ-nál is?

Figyelt kérdés

Elvégre akkor már én is egy kisebbséghez tartozom egy csoporthoz.


http://www.youtube.com/watch?v=NMgKiMIl-zY


2013. máj. 17. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Feljelenthetni bárkit feljelenthetsz, csak nem biztos, hogy neked lesz igazad. Ha a "rasszista" alatt azt érted, hogy oda mégy és szidalmazod őket, enyhítő körülmény a számukra, hogy te voltál a felbújtó - ha olyanok a mozdulataid, tán még azt is rá lehet húzni, hogy önvédelem volt és akkor te vagy bajban. Persze ez vica versa működik.
2013. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
A TASZ egy civil jogvédő szervezet, feljelentést a rendőrségen tehetsz.
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a rendőrségen feljelentést tehetsz, ha bebizonyosodik, hogy azért vertek meg, mert magyar vagy az súlyosbító körülmény a számukra, ha az bizonyosodik be, hogy te hergelted őket az enyhítő, de ettől függetlenül mind a két esetben bűncselekményt követtek el és el lesznek ítélve.
2013. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Sz*r ez a tasz. Ja és mostantól írjuk kisbetűvel mert nem a magyarok jogait védi . Írja mindenki kis betűvel a tasz-t.

Mi a f*sz van? Kit köptek már vagy fenyegettek már meg cigányok vagy sérelmezték magyarságukat vagy esetleg bántalmazták vagy meglopták?

Ilyen szervezetre a magyaroknak lenne szükség és nem a cigányoknak meg a zsidóknak mert a magyar többet kap mint a cigány.

Ez nem a cigányok országa húzzanak innen!

Utáljuk őket és mindenki gyűlöli őket !

Magyarok alig támadnak cigányokra és az is csak a bosszú miatt van cigányok meg 0-24 támadnak,lopnak, adót csalnak, szidalmaznak, bántalmaznak, erőszakolnak, rabolnak stb....

2013. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Segítek verjük szétna pofájukat!
2013. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!