Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogaim vannak a hangosk...

Milyen jogaim vannak a hangoskodó szomszédaimmal szemben?

Figyelt kérdés
Segítsetek!Négy éve vásároltam meg álmaim lakását!Csendes udvar,madarak,csodálatos szomszédokkal!Mellettem lévő lakás üresen állt idáig!Felújították és albérletbe adták.Az életünk pokollá vált a folyamatos ordítozástól a zenétől és az éjszakai élettől.Én többször szóltam hiszen 4 hós a babám.SEMMI változás!A szomszédok félnek szólni mert nagy a CSÁLÁD.Mit tehetek én egyedül????
2009. okt. 11. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

És melyik sorban írtam, hogy NEKIK szóljanak???

Vagy a tulajnak (hiszen ők albérlők), vagy a rendőrségnek kell szólni.

2009. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
nagyon okos vagy, szerinted nem tudnák kapásból, hogy ki nyomta fel őket? balf.sz.
2009. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Birtokvédelmi eljárást indíthatsz a polgármesteri hivatalnál (jegyzőnek kell címezni, 2.200 Ft illetéket leróni), amelyben kérheted, hogy tiltsák el a birtoksértőket a további ilyen magatartástól.

Ekkor valóban meg fogják hallgatni a tulajdonost is és érdeklődnek tőle, milyen jogviszonyban is vannak ott a lakók.


Valószínűleg tanúk is fognak kelleni, de a jegyző a birtokháborítási eljárásban bírságolhat is.


Rajta, sok sikert!


Egy ügyvéd

2009. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én átmentem az alaksoron keresztül a szomszéd lépcsőházba és lekapcsoltam az áramt náluk az automatán.


Következő alkalommal szintén csak utána még megdobáltam őket foskörtével (tudod amelyik olyan barnára érik ), kaptak kb 2 kilót az erkélyre meg az ablakokra, meg ahol nyitva volt ott a szobákba is, azóta kuss van.

2009. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget. Már csak annyit kérdeznék,hogy az APEH-nél,hogyan tudom bejelenteni??Van valami elérhetőség?

Talán ezt a megoldást választom mert -bár teszik a sörétes,és a foskörtés-megoldás is:-)),de talán ebben a megoldásban nem derül ki a kilétem! Félek tőlük mert olyan válogatott tetves cigány banda,hogy ihajjj.A lány prosti az összes többi meg a strici,vagy a fene tudja,hogy ki! Atomot kellene közéjük dobni!

2009. okt. 17. 12:29
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
amugy a magyar gárda segít. elítélem őket, de amikor éppen nem vonulnak fel, pont az ilyen ügyeken szoktak dolgozni, a problémás roma szomszédokkal
2009. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!