Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért szerintetek lecsukhatnának?

Ezért szerintetek lecsukhatnának?

Figyelt kérdés

Ha szerveznék egy spontán tüntetést a lakásom elé (30 ember), kimennék a lakásom erkélyére egy hangosbeszélővel, és elkezdenék belebeszélni, hogy:

Mindenki csatlakozzon a tüntetésünkhöz, ami folyamatosan menni fog, és hozzanak magukkal sok élelmiszert és ivóvizet, mert folyamatosan haladunk előre és a tüntetésünkhöz folyamatosan csatlakoznak. EBBEN A HÓNAPBAN MEG FOGJUK BUKTATNI A KORMÁNYT!!!! CSATLAKOZZATOK!!!

Ha ezt csinálom, ezét börtönbe zárnának? Esetleg pénzbüntetés?



#börtön #tüntetés #demonstráció #kormánybuktató demonstráció
2013. jún. 18. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Max a szomszédok rendőrt hívnának a zaj miatt. Mit hiszel hol élsz? Azét mert a baloldali médiában azt hallod hogy nincs demokrácia hanem diktatúra van attól ez még nem igaz...
2013. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem pl.: közösség elleni izgatás, vagy valami hasonló sz*r törvény miatt.
2013. jún. 18. 20:28
 3/10 A kérdező kommentje:
na, beszélek itt fäszságokat, utána néztem, de az nem azt jelenti, mint amire én gondoltam
2013. jún. 18. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A saját testi épséged miatt szerintem azért kíméld meg magad ettől. Senki nem szereti az önjelölt hőzöngőket. Engem speciel kifejezetten taszít amikor azt látom a tv-ben hogy egy önjelölt vezér megafonnal járkál és egy maréknyi slepp követi csak. Ha valaki nem tud tömegeket megmozgatni maradjon otthon és nézzen tv-t.
2013. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért akarod megbuktatni a kormányt?

Neked abból semmi jó nem lesz ha másik kormány lesz.

2013. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Forradalmár lesz :D

A nevét még 500 év múlva is Petőfivel egy szinten említik.

Ja nem... megakarja buktatni mert 2002-2010 között még annyira fiatal volt hogy azt se tudja mi fán terem a politika, most meg azt hallja a baloldali médiából, hogy nekünk nagyon rossz.

2013. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Főleg csak kiröhögnek majd. Én is.
2013. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem te lennél a vezető az állam élén? :D

Jobban utána nézhettél volna az állam elleni bűncselekmények fejezetnél.


Az alkotmányos rend elleni szervezkedés

Btk.: 139/A. § (1) Aki olyan szervezetet hoz létre, vagy vezet, amelynek az a célja, hogy Magyarország alkotmányos rendjét erőszakkal vagy ezzel fenyegetve megváltoztassa, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig; aki ilyen szervezetben részt vesz, egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Amúgy szabadna megtudni a korod és, hogy milyen jogi, politológiai végzettséged van a feladatra? :D

2013. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha tippelnem kéne 16 éves, liberális beállítottságú szemüveges fiú. Ha tévedtem elnézést kérek. :D
2013. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"kimennék a lakásom erkélyére egy hangosbeszélővel, és elkezdenék belebeszélni, hogy: "


http://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

2013. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!