Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Reális büntetés ez? Hogy...

Reális büntetés ez? Hogy fizessem be?

Figyelt kérdés
Péntek éjjel haza fele mentem, és a leengedett sorompó mellett átkeltem a vasúti síneken. Amilyen szerencsés vagyok arra jött 2 rendőr, helyszíni bírság 30ezer... Nem túlzás ez? elismertem, hogy szabálysértést követtem el. Mellesleg az egyikük lehülyézett, a másik meg annyira életképtelen volt, hogy még a szemembe sem mert nézni. A másik kérdésem, hogy a csekket ha befizettem a zöld papírt csak tartsam meg? vagy mit kezdjek vele?

2013. júl. 1. 02:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%
Most mit hülyézitek szerencsétlent? Azért mindenkinek van szeme, nem kisgyerek már, körül tud nézni. Az pedig, hogy leengedik a sorompót, nem feltétlen jelenti azt, hogy rögtön jön a vonat. Én egy kis városban lakom, ahol fél órával hamarabb leengedik, sőt, aztán jön 1 vagonból álló semmiség. Nyilván nem várja meg mindenki, kinek van kedve ott ácsorogni, miközben még semmi veszély, a kocsik is csak feltorlódnak, pedig tényleg engedhetnék még őket..
2013. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!