Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha petárdázik valaki és én is...

Ha petárdázik valaki és én is ott vagyok vele akkor megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
?
2009. okt. 20. 17:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jó egy doberman lehet ha szökős
2009. okt. 21. 13:52
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem önbíráskodnék, ha az én házam előtt szórakoznál,de lehet a seggedben durranna a következő. Hülye gyerekek ratyi játéka. Inkább a faszotokat vernétek ilyen hülyeségek helyett.
2009. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
húha ne ijesztgess te meg ha rám támadnál akkor lehet hogy másnap az intenzíven ébrednél amúgy meg mit árt neked ha előttetek pukkan egyet valami nem az udvarotokon
2009. okt. 22. 13:46
 14/21 anonim ***** válasza:

1, 150 kiló vagyok és nem zsírmalac,

2, illegális

3, ne az én lakásom előtt hőbörögjetek

4, ne az én nyugalmamat zavarjátok

5, ne az én gyerekem meg kutyám őrjítsétek meg vele

2009. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
egy kiegyensúlyozott idegrendszerű kutyának a szeme sem rebben ha eldobnak mellette egy petárdát
2009. okt. 22. 17:43
 16/21 anonim ***** válasza:
Nahát, ezek szerint te kutyapszichológus vagy, és egyben kiképző is. Rossz lóra tettél, a rendőrkutyákat hónapokig képezik ki többek között arra is, hogy valóban a szemük se rebbenjen a durranástól,mert első körben mindegyik hagyat homlok menekül és agresszív lesz. Saját magadat égeted kölyök, feleslegesen vitázol.
2009. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát akkor nekem ilyen különleges kutyáim vannak mert egyáltalán nem zavarja őket a petárda és ne kölyközzél zsírmalac
2009. okt. 22. 21:27
 18/21 A kérdező kommentje:
ja és itt csak is te vitázol idejössz és leírod hogy 150 kg vagy és letámadod a gyerekeket akik petárdáznak előtted de nem ez volt a kérdés úgyhogy részemről lezártam a vitát
2009. okt. 22. 21:29
 19/21 anonim válasza:

utálom az ilyen barom sz@rosokat!

B@zdmeg, most akkor célzol állatokra is?!Vagy csak hobbiból dobálod szegény kutyáid felé a petárdát?!

Én lenyeletném veled!

És pontozz le, szerencsétlen!

2009. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
te barom ki mondta hogy dobálom a kutyáimat ha az utcában vagy a szomszédban eldob valaki egy petárdát azok nem figyelnek rá így értettem azt hogy nem zavarja őket
2010. jan. 1. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!