Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg ilyen komolyan büntetn...

Tényleg ilyen komolyan büntetnek, ha valaki ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Ezt ennyire komolyan vennék és ez bűncselekmény?

Mert bűncselekmény az ami veszélyes a társadalomra,de ez? ez kire,mire veszélyes? Mégis kit érdekel,ha meglátom,hogy valaki önkielégítést végez,elfordulok vissza és franc foglalkozik vele,hadd kényeztesse magát,ha ennyi esze van,hogy nem otthon csinálja,hanem közterületen.

Ezért 8 hónap letöltendő?

Ez miért ilyen komoly ü [link]



2013. júl. 19. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én ebbe semmi meglepőt nem látok. Aki bűncselekményt követ el, azt büntessék meg, nem igaz ?
2013. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csukják csak le a perverz állatot. Még mindig jobban jár, mintha levágom neki tőből.
2013. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk a gyerekeknek nem épp kellemes élmény ilyet látni.

Egyetértek a letöltendővel, remélem a cellatársak is értékelik, hogy szereti magát mások előtt kényeztetni.

2013. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is megvetem ,hogy undorító dolgot csinál,mert otthon kéne,de meglepett a hírek olvastán,hogy ez így ilyen komoly ügy?!
2013. júl. 19. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én meg a szökőkútnál láttam 3-4 éves kisgyerekeket tök pucéran pancsolni! O_O Lehet, hogy nekik a meztelenség természetes, de miért kell ezt a városban csinálni??? Pláne szökőkútban. Az nem népfürdő!
2013. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért azt valljuk be, hogy ha valaki nyilvánosan magához nyúl, az már nem csak ízlés(ficam) kérdése. Én nem is börtönbe, hanem pszichiátriaára zárnám be.
2013. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy a gyerekek lelki békéjét durván megsértik az egyik ok hogy büntessék. A másik a tiszteletlenség jele. Az önkielégítés, a dugás nem nyilvánosságra tartozik. Igenis büntessék meg az embert. Felnőtt férfiként a belem fordulna ki ha látnám hogy egy pasas éppen veri a farkát ki.. Ott helyben agyon ütném ha a lányom előtt csinálná..

Ez nem normális dolog, de az sem ha szerinted ez nem olyan nagy dolog..

2013. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A rendőrség gyorsított eljárásban bíróság elé állította azt a 47 éves nyíregyházi férfit, aki egy nyíregyházi játszótéren végzett önkielégítést."


Te most komolyan, mit adnál neki? 5 ezer forint helyi bírság? Még a csövesnek is van annyi esze, hogy nem feltűnő helyen csinálja, de ez a beteg nyomorult egy játszótéren verte a brét.


Off: Kőbányán a volt kolim körül egy magamutogatós vén farok ugrált ki mindig a lányok elé. A rendőrök persze nem igazán tudták sosem elkapni, mert mire kiérnek ötvenszer eltűnik. Mindenesetre jobban járna, ha a rendőrök vágnák be pár hónapra, mert már a környéken csapatokba verődbe járták az utcákat a kolis fiúk, hogy kiverik a fogait.

2013. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen ez bűncselekmény....vannak helyek ahol ez megtehető...ha ezt játszótéren gyermekek elött teszi az komolyan felveti a pedofilia gyanúját is...én a helyszínen agyon verném az ilyen selejtet...nekem is van gyermekem,és végtelenül elítélem az ilyen aberrált disznót
2013. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez felveti a fertőzés veszéj lehetőségét . gyanus hogy meg akar vallkit rőszakolni.


Inkáb ez az érdekes ijenrt mér inditanak eljárást.

[link]

2013. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!