Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van rá esély, hogy visszaperel...

Van rá esély, hogy visszapereljük a villánkat?

Figyelt kérdés
Régen volt a családunknak egy 3 emeletes villája a II. kerületben, még a Horthy rendszerben, aztán jött a ruszki horda és széttaglalták lakásokra és teleköltöztették mindenféle népekkel. Úgy tudom a rendszerváltás után az ilyen jogtalanságokat orvosolták, és visszaadták a jogos tulajdonosoknak ami az övék. Ezt még ma is lehet?

2013. júl. 28. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszerváltás után se adtak vissza semmit, csak pénzt lehetett kapni.
2013. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kárpótlást kérhettek, lehet hogy valamit kaptok is, de házat tuti nem fogtok visszakapni.
2013. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el egy kicsit?
2013. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a kérdés kamu.
2013. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély.
2013. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy meg lehet oldani, ha mégis, max kárpótlást kapsz érte. Régen is csak kárpótlási jegyet kapott mindenki, amiből tudott magának vásárolgatni.
2013. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Szépjónapot,Én jöttem a III,kerületben hagyott 2013 modell ferrárimmal kapcsolatban amit...hmm...a kommunizmus idején bérlakássá avattak,és öh..szeretném visszakapni..."
2013. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!