Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen támogatásra jogosult...

Milyen támogatásra jogosult az a család, ahol a 3 főre (26,25,1 évesek) jutó jövedelem nettó 60. 000 Ft?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ketten együtt sem kerestek meg többet mint 60.000 Ft?

bár gondolom egyőktök GYES-en lehet.

2009. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

remélem eljön az az idő mikor majd semmire!

ugye tanulni kellet volna tisztességes szakmát és akkor lenne tisztességes állásod

nem a dolgozó emberek adójából kéne élősködni!

2009. nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van szakmám te nagyonhülye. Én keresek 60-at, a párom 4 év után tették most ki, és van egy fiunk. Látatlanba ne ítélkezz, seg.gfej! Remélem elveszíted az állásod te vagy valakid, hogy megtudd, milyen az.
2009. nov. 13. 07:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha 4 évig dolgozott valahol (és be volt jelentve), akkor jár neki álláskeresési járadék.

Az önkormányzattól kérhettek rendkívüli szoc.segélyt, lakásfenntartási támogatást (habár ezek felénk nagyon "pofára" mennek)

2009. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 13. 08:36
 6/12 anonim ***** válasza:
kérdező, nem vagy jobb a második hozzászólónál egy ilyen válasszal.
2009. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy jobb vagy rosszabb vagyok, feltettem egy kérdést, és nem pocskondiázást kértem valakitől, akinek fingja sincs az életemről, hanem VÁLASZT. De te is csak ennyit tudsz benyögni, választ nem adsz. AKKOR MI A FAS.ZNAK VAGY ITT?! Az volt a kérdés, hogy jobb vagyok -e vagy sem? NEM! EZ volt:

Milyen támogatásra jogosult az a család, ahol a 3 főre (26,25,1 évesek) jutó jövedelem nettó 60. 000 Ft?

Erre adott az vagy te választ? NEM!

Szóval el ne várd már, hogy udvarias legyek, amikor ekkora seg.gfejeket hord ide a szél.

2009. nov. 13. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

őszintén leszarjuk az életedet!

nem csak körülötted forog a világ OK?

és azt a legkönnyebb segély ért sorba állni!

ahhoz értetek

és milyen szakmád van? hmm? árok ásási szakügyintéző?

ha 60 Ft kapsz túl jó nem lehet...

2009. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
te meg ne várd, hogy bárki is segíteni fog neked, ha ilyen arrogáns nyomorék vagy.
2009. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és ez nem bunkóság kérdése...

csak már te vagy az n+1. ember akit nekem és a többi dolgozónak kell eltartani B+

és már baromira unjuk!

2009. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!