Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen szankciókkal jár ha...

Milyen szankciókkal jár ha nem írom alá a közmunka szerzödés hosszabbítását?

Figyelt kérdés
3 éve közmunkás vagyok ugyanannál a cégnél. Kizárólag közmunka szerzödést kötnek velem. Meguntam hogy hü..nek néznek és kihasználnak. Mi van ha nem írom alá többet a közmunka szerzödés hosszabbítását? A munkaügyi központ ez esetben is megvon minden támogatást?
2013. okt. 14. 12:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ne 2010-es dolgokkal gyere... Olvasd el hogy az fht-ra kik jogosultak. Alaposan olvasd àt.
2013. okt. 14. 23:09
 22/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem olvasok el semmit, mert tudom, hogy hülyeséget beszélsz.

És ez volt az utolsó hozzászólásom.

2013. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 thcdual válasza:
NEM KELLENE BEZÁRNI A ROVATOT!!!! Én szinte ugyan ebben a cipőben járok (2,5 éve) !!!! Annyi különbséggel,hogy az én szerződésemet minden lejárta "UTÁN!!!!" megszakítják 1-2 napra,aztán vigyorogva teszik elém az "újjjjjabbat" úgy,hogy megsem kérdeznek !!!! Ja és még annyit,ha van ez az "egy-két" nap és hétköznapra esik,akkor elvárják,hogy menj szépen dolgozni, "MAJD" kiveheted CSÚSZTATÁSBA!! Ezzel meg az a gond,hogy arról a csúsztatásról is a munkáltató (BAJA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA-POSTÁZÓ!!!!!!) dönt ! Az utolsó pedig az a kérdés,hogy ez RABSZOLGASÁG-e vagy visszautasíthatom a hosszabítást végre vagy tűrjek mint egy igás barom????? És ennek lesz a 2014. évi törvények szerint bármi következménye ??? Bocs,van még valami ! A "RENDES SZABADSÁGOM" az utolsó 3 hónapra (2013 decembertől 2014 februárig) 5 nap volt és azért is veszekednem kellett,hogy kivehessem az utolsó héten (most) ! Na ha ez nem bűncselekmény,akkor mi? Lehet attol tartanak,hogy nemtudják vigyorogva aláiratni az újjjjjabbbb szerződésüket ??!!
2014. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!