Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom be bizonyítani...

Hogyan tudom be bizonyítani ha tulajdonos nem adózik utánnam mint albérlő?

Figyelt kérdés
Nem erre a címre jönnek a csekkek ahol én bérlem a lakást,hanem az ő tarozkodási címére.Nem add semmien papírt csak elhozza megmutatni a csekeket.Hogyan tudnám bebízonyítani,hogy én bérlem ő pedig nem adózik van bérleti szerződésem.
2013. okt. 14. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megszerzed az adóbevallását, a rendszeres havi fizetéseidrőlegy megdönthetetlen bizonyíték (kép, hang, írás, mindenki jól felismerhető és tételesen elismeri hogy miért kapja a pénz kitől) és már mehetsz is a bíróságra.
2013. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, vki fel lesz nyomva a nav-nál...
2013. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
ezt a mentalitást sosem értettem (jó, tudom, meg tudod magyarázni)
2013. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

közel 100.000 ilyesfajta nem bizonyított bejelentést kap a NAV évente. Szerinted mennyivel tud foglalkozni? Ez így bukott ügy.

(igazából fingod sincs adózik-e a bérbeadás után,csak azt szeretnéd, hogy ne adózzon és bukjon bele. Ez elég sovány így. Mióta bérelsz tőle egyáltalán?)

2013. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért szúrja a szemed ez? Ha pedig felnyomod akkor mehetsz új albérlet után keresni, mert biztos hogy kirúg a lakásból.
2013. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Legálisan sehogy. Mégis honnan tudonád, hogy mit írt az adóbevallásába. A csekkeknek meg semmi köze ehhez. Tök mindegy melyik címre mennek.


Felnyomhatod a nav-nál névtelenül, de nem sok értelme van.

2013. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizonyítani sehogy nem tudod. A NAV-nak kell nyomoznia az ügyben, ők fognak bizonyítani, majd ha sorra kerül az ügy.
2013. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert több tízéve kiadó a lakás és nem adózik tudom!Engem nyúzz emeli az albérletett mindig rendesen fizetem még csak késni sem szoktam a pénzzel.Minden sorjában romlik el a lakásban és engem okol mindenért pedig az ő dolga a javítás .Unom ,hogy hogy ilyen aljas pénznyelő még be is csapott egyszer.
2013. okt. 14. 17:10
 9/13 tetro ***** válasza:
100%

Miért nem költözöl el? Mégis mire számítasz ha felnyomod, akkor mi lesz?

Amúgy hogy bizonyítod, hogy te adtál át neki pénzt?

És ha azt mondaná, hogy innentől adózik, de a bérleti díj a duplája az eddiginek, plusz áfa, akkor sokkal boldogabb lennél, ugye?

2013. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mert több tízéve kiadó a lakás és nem adózik tudom!"


Ok, akkor csak egyet kérdezek: hány adóbevallását láttad?

2013. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!