Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2-3 hete egy emberkét álprofil...

2-3 hete egy emberkét álprofilon fb-on csúnyán elhordtam mindennek, nem volt a levélben fenyegetés és csak neki ment a levél és csak 1*er, csúnyákat írtam neki, hogy büdös k. *a, szerintetek ebből lehet rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés
Meg szégyeldd magad és mi jogon ítélsz el másokat? meg szét vagy b**va meg hogy nézel ki? meg sz***ós k**va De én ezt nagyon megbántam, és tudom, hogy nem így kellett volna ezt elintézni, szerintetek ebből lehet rendőrségi ügy? Ilyenkor nyomoznak le IP címet? Vagy ha ebből már lenne vmi, akkor már lett volna? sajnos elmúltam 18 de nem szeretnék pereskedni, börtönbe kerülni meg pláne nem. valaki, aki hozzáértő, ebből ha lenne valamilyen feljelentés, arról mennyi idő múlva lenne tudomásom? IP címet ilyenkor nyomoznak le? Annyira megbántam már..
2013. okt. 24. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg azt is írtam, hogy hagyd békén a bnőmet, meg engem...persze ez fikció...és szerintetek ha ebből lenne vmi féle feljelentés, arról már értesültem volna?

Vagy a rendőrség ilyennel nem foglalkozik, csak ha rendszeres a zaklatás? Nem szeretnék ügyet és már nagyon-nagyon megbántam! :( azért félek,mert elmúltam már 18 éves...nem szeretnék börtönbe kerülni! :(

2013. okt. 24. 18:22
 2/2 anonim válasza:
nem értem, miért félsz, mikor nem is tettél semmit... nem fenyegetted, hogy megölöd/megvered/megerőszakolod, csak mondtál rá néhány rossz szót. és? ez senkit sem érdekel. a rendőrséget az se érdekelné, ha a férj a háznál egy részeg állat és tönkreteszi a házat és azzal fenyegetőzik, hogy meg fogja ölni a családját. de az is több ennél..
2013. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!