Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A biztonsági szolgálatnak...

A biztonsági szolgálatnak mihez van joga egy bevásárlóközpont WC-fülkéjében, ha nem történik semmiféle atrocitás, sem szeméremsértés? A többi lennt

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete egy nagy bevásárlóközpont WC-fülkéjében bezárt ajtó mögött maszturbáltam (egyedül, lyukak nem voltak a falon), mert nagyon kanos voltam. Úgy tudtam, senki nem látja, és egyszer csak hirtelen kinylt az ajtó, két biztonsági őr elkezdett ordítani velem, kirángattak, és bűnözőként kezelve mindenki szeme láttára elrángattak, taszigáltak a bevásárló központ biztonsági őrségének irodájába. Közben megfenyegettek, hogy lefújnak gázspray-vel, megbilincselnek, összekötnek, és keresetlen szavak kíséretében, teljesen megalázó módon lökdöstek, rugdostak útközben, és osztották az erkölcsö tudnivalókat. Kihívták a rendőrséget, közben ellenséges módon ordítottak, közölték, hogy én támadtam rájuk, a sérüléseimet magamnak okoztam azzal, hogy "rájuk támadtam", stb. A rendőrök kijöttek, elkérték a személyimet, megkérdezték, van-e feleségem, gyerekem, hol dolgozom, a táskám tartalmát egyenként kipakoltatták, megnézték a gyógyszereimet, közben az őrökkkel kedélyesen beszélgetve elmondták, lennének módszereik arra, hogy mit kéne csinálni az ilyenekkel. Nem reagáltam az ordítozásra, végül jegyzőkönyvet nem írattak alá, fel sem vettek, és elengedtek, de úgy, hogy az egész bevásárlóközponton keresztül megalázó módon rendőri kísérettel kellett távoznom. Szerintetek lehet valakit bűnözőként kezelni, megalázni, és így viselkedni valakivel azért, mert egy zárt WC-fülkében maszturbál? Mi a véleményetek a történtekről? Érdemes az őröket feljelenteni, vagy ki lehet őket rúgatni? (persze letagadnak mindent, bizonyítékom nincs)

2013. nov. 4. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
58%
Semmihez sincs joguk. Max rádszólni.
2013. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon durva...honnan tudták? Titokban be van kamerázva a wc? Melyik ez a bevásárló központ?

Én feljelenteném, de minél hamarabb, amíg a biztonsági kamerák felvételei megvannak.

2013. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
49%
Hát ha cigány vagy ,esetleg arab akkor megértem rád nyitnak a wc-be. Kitudja elrejtesz ott bombát.
2013. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
70%
Semmi joga nincs egy biztonsági őrnek, a kamera felvételek alapján beperelheted őket testi sértésért.
2013. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ezen gondolkodtam én is, hogy titokban be lennének kamerázva?

Ők egymás közötti beszélgetésükben mintha olyat mondtak volna, hogy alul az ajtó alatti résen az árnyékból mintha azt látták volna... de ez annyira kamunak tűnik.


Az a baj, hogy hazudnak, a felvételekkel azt csinálnak, amit akarnak, hallottam, ahogy egymás közt beszéltek, hogy ők bármikor bármit tanúsítanak egymásnak...


Gondoltam rá hogy visszamegyek megnezni, nincs-e kamera, de akkor azt szúrnák ki, hogy kamerát keresek, és megint elkezdhetnének bármiféle szemétkedést.

2013. nov. 4. 15:16
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Tanúskodhatnak egymásnak a szemétládák, ha egyszer kamerafelvétel van róla... Perelj, ne hagyd magad.
2013. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Beperelheted őket testi sértésért. Rendőrség kikéri a felvételeket és ennyi.
2013. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Neked kellett volna ragaszkodnod jegyzökönyv felvételéhez a rendöröknél. Ha erre nem lettek volna hajlandok, azonnal bemenni a rendörségre és ott panaszt tenni.
2013. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Bezzeg aki a wc mellé sz.rik, vagy rá, azzal nem nyalatják le... Azért ez nagyon durva
2013. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

(persze letagadnak mindent, bizonyítékom nincs)

Na ez lenne a nehéz,mert ott már tuti van kamera. A wc-től az irodáig nem is egy. Amúgy elég kamu szagú,biztos nem más,másként, történt?

2013. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!