Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is jutott hasonló álláspon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott hasonló álláspontra?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok PUA, de eddig semmit sem értem el érdemben igazából a PUa technikákat alkalmazva, a két részegsmárolásomat is az alkoholnak köszönhettem csupán, igaz nem valami szépségekkel smároltam, de ahhoz képest, ahol tartottam nálam már ez is nagy eredménynek számít.


A pua technikákat alkalmazva hetente próbálkoztam lányoknál és végül rájöttem, hogy hiába alkalmazom ezeket a technikámat van egy tényező, ami mindig meg fog gátolni a sikereim eleéréseben a lányoknál. Ez pedig a külső.


Bizony alacsony, vékony fiúként totál esélytelen vagyok a pua sz@rságok alkalmazása mellett is, ráadásul az arcomról nem is beszélve, hatalmas és fura formájú orrom van, ami megint csak csúfít az összképen.


Nos ezek tudatában és a sok kellemetlen beégés, megalázás után, amit a pua miatti próbálkozásaim által szenvedtem el, rájöttem ez a műfaj is csak azoknak használható igazán, akik:


1. magasak

2. jóképűek

3. izmosak

4. pénzesek


Szóval megint ott tartunk, ahol elkezdődött az egész, hogy hiába minden próbálkozás, ha egy srác alacsony, vékony, ronda, csóró nem fog a puával semmire sem menni szép lányoknál, legfeljebb neki nem vonzó, kövér lányoknál arathat sikereket.


Én ezt tapasztaltam és köszönöm szépen, belefáradtama sok beégésbe, megalázásba, nem látom értelmét több lány leeszólításának az utcán, ezáltal beégetve magamat mások előtt, arról nem is beszélve, hogy volt pár igazán bunkó stílusban elutasító lány is, akik még inkább elvették a kedvemet az egésztől.


Akik normálisan viselkedtek a leszólításra azoknak köszönöm a segítséget, hogy legalább láthattam, hogy vannak még rendes lányok is, még ha ritkák is manapság és bizony ők foglaltak érthető okokból.


De igazából semmire sem jutottam és a sok negatívan fogadó lány totál letörte a kedvemet a további próbálkozásoktól, sőt kialakult egyfajta gyűlölet és utálat a női nem iránt, egyfajta büszkeség is kinőtt belül, ami nem engedi meg neekm, hogy többé megalázzam magam a lányok előtt magamat, azálta, hogy leszólítom őket.


A legdurvább eset egy kis tini lány, aki még ki is csúfolt, de ezek után lehet rinyálni, hogy miért nem szólítanak le a fiúk, miért nem kezdeményeznek.


Hát ezt ti magatoknak köszönhetitek lányok!



2012. máj. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a PUA?
2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: mi az a PUA?

Másodszor: most komolyan minden második kérdésben a nőket szóljátok le, hogy milyenek?

Egyébként csak neked is azt lehet mondani, hogy rossz helyen keresgélsz. Mert én ismerek olyan fiút, aki alacsony, vékony, nem jóképű és nem gazdag, mégis van bnője, és én szívesen lennék a bnője helyében. Hogy miért? Azért, mert lehet, hogy nem dúsgazdag, nem jóképű, nem kigyúrt, de olyan a jelleme mint a nagy Ő-nek. Humoros, kedves, jófej, stb.

És nem, nem vagyok se kövér, se csúnya, se pénzéhes, se ribi, normális és művelt lány vagyok. Ha valaki odajön, és nem tetszik, akkor kénytelen vagyok megmondani neki, de egyáltalán nem megalázó, hanem intelligens módon.

24/l

2012. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A világ egyik legjobb PUÁ-ja, Neil Strauss (Style). Figyeled, milyen magas, kigyúrt állat?


[link]


[link]


(bal oldalon)

2012. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 21:55


Úgy már nem nehéz csajozni, ha van pénz bőven.

2012. máj. 28. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Előtte is tudott csóró íróként. Olvasd el a Játszmát.
2012. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 22:02


Épp elég pua hülyeséget olvastam már, nem kell elmélet, gyakorlatban meg lehetetlen előre jutnom, a külsőm totál elrontja a belső játékomat. Mindig érzem, hogy milyen ronda, alacsony kis semmi vagyok amikor game-elek, ez eszembe jut és totál szétmegy a játékom.


Ezen sehogy sem tudok javígtani, csak az segíthetne talán ha végre egy szép lány belém szeretne és ki is mutatná tettekkel, de erre semmi esélyem sincs, ahogy eddig sem jött össze.

2012. máj. 28. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező képet szeretnék.

20l

2012. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttalak.Azt mondtam,hogy helyes vagy..Az emberek nagyrésze is ezt mondta ha jól emlékszem.10/9ember azt mondta,hogy egyáltalán nincs veled gond..Nem értem.
2012. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!