Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetne a tanár vagy az...

Hogy lehetne a tanár vagy az igazgató tudtára adni, hogy az osztálytársam boxert tart magánál? (bőv. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval középiskola 9. osztályába járok. Van egy nagydarab osztálytársam aki állandóan azzal menőzik, hogy boxer van nála (nem alsógatya, nem kutya, hanem illegális támadóeszköz, aki nem tudja mi az; google.). Nem szeretném négyszemközt megbeszélni az osztályfőnökkel mert akkor tudná a gyerek, hogy én szóltam a tanárnak. Viszont valahogy a tanár vagy az igazgató tudtára kellene adni mert állandóan fenyegetőzik pl; "ezzel betörném a fejed", "ezzel megütlek akkor meghalsz" stb. Minden szünetbe előveszi és mutogatja meg mondja az idióta szövegeit. Ezt az eszközt max otthon lehet elzárva tartani, de utcán pláne iskolában törvényellenes zsebben, kézben, táskában tartani, egyszóval viselni, hát még akár használni. Hogy tudassam a tanárral (névtelenül)? Még mielőtt valakit megüt vele. Előre is köszi! 15/f

2013. nov. 7. 19:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még általánosból van ezzel rossz tapasztalatom mert ha valami hasonlót elmondtam és megkértem a tanárt, hogy ne mondja el, akkor szinte mindig ha nem is direkt de elszólta magát.
2013. nov. 9. 18:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért nem hívják fel a szüleid az ofőt?

Milyen harcművészetre jár és hova ?

Szívesen elbeszélgetnék vele és a drága mesterével is .

2013. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Írj egy névtelen levelet (nyomtatóval) és küldd el az igazgató címére. Fogalmazz úgy, mintha felnőtt írta volna.

Ha akarod, megírom neked, te meg feladod.

Kecske is, káposzta is. Egyébként érdemes lenne ugyanezt a levelet eljuttatnia a sportklubba is, ahova jár - ha ott elbeszélgetnek vele, az nem olyan, mint az iskolában. (remélhetőleg)

2013. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!