Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyhogy a jobboldaliak/konzer...

Hogyhogy a jobboldaliak/konzervatívok nem tüntetnek a melegfelvonulásokot, vagy egyéb toleranciára felszólító eseményen?

Figyelt kérdés
Révén, hatalmas jogharcos és társadalomtudós mindenki, amikor a külhoni magyarok elnyomásáról van szó. De amikor már ők az elnyomók, akkor valahogy nem jut eszükbe változásokért küzdeni. Mire jó nekik/nektek ez a képmutatás? Miért kell ugyanazt a nacionalista, demagóg nézetet vallani, aminek a román/szlovák, stb megfelelője a magyarokat nyomja el?

2013. nov. 19. 23:34
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
19%
A vonuló deviánsok meg körülbelül ugyanannyira nem tudják elfogadni azt ha valaki hithű katolikus.
2013. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De miért csak férfi homoszexuáéisokra tudtok gondolni? Nők nem is léteznek?

A melegfelvonuláson csak 2006 óta van balhé, azt is az őrjöngő jobboldal kezdte.


És miért kéne elfogadni, hogy valaki hihtű katolikus? Az teljesen átlagos, főleg itt Európában. A katolikusokat soha, semmi rossz nem érte és a melegek soha nem bántották őket, de a katolikusok bebörtönözték és kivégezték őket régen, - ma meg megtagadják tőlük alapvető jogaikat. Valahol nem engedik a törvényhozásokon átmenni a gyűlöletbűncselekmények elleni törvényeket, a házassági egyenlőségüket, stb. A keresztények "támadtak" a melegekre, nem fordítva. Lévén, melegek mindig is voltak, keresztények kb. 2000 éve vannak...

2013. nov. 20. 08:51
 13/46 anonim ***** válasza:
42%

Üdv!

Nagyjából megválaszolták a kérdést a többiek. Ez az egész felvonulás egy nagy humbuk, politikai húzás nem több. Vannak melegek. Vannak meleg párok. Kit érdekel? Nekem van barátnőm. Érdekel ez bárkit is? Nem! A szerelmi és a szexuális életem csak rám tartozik, illetve a páromra. Szoktunk sétálni az utcán, de nem szoktunk felvonulni, hogy nézzétek mi egy heteroszexuális pár vagyunk és felvállaljuk! Miért? Mert kb. senkit sem érdekel. A demagógiáról pedig annyit, hogy a melegek is emberek akárcsak bármelyik másik ember. Ilyen téren egyenlőek vagyunk. Amiben különbözünk: egy konzervatív ember számára a párkapcsolat nő és férfi között valósul meg (itt értem a házasságot) és nem férfi-férfi, nő-nő között. Erről lehetne még napokat vitázni, akkor is így van. Egyébként hadd vessem fel már a változásokkal kapcsolatban: szerinted egy gyermek normális fejlődése számára mennyire lenne jó, ha azt látná, hogy anyu megpuszilja anyut, vagy apu apu fenekét fogdossa? Továbbmegyek! Szerinted egy közösségi helyen, pl. iskolában a többi gyerek mire fogja vélni azt, hogy Pistikének két apukája van, vagy éppen két anyukája? A gyerekek nagyon őszinték tudnak lenni és simán kiközösítik a másikat, már azért is ha nem piros a gumicsizmája...Szóval ezen érdemes lenne elgondolkozni.

Egyébként meg ne gyere itt nekem a toleranciával!

Ennyit a toleranciáról:

http://www.youtube.com/watch?v=0VYPznNDe8s


Zárószóként nem ugyanaz a tolerancia és a devianca! Én toleráns vagyok mindenkivel, ha egy baba sír a buszon oké, persze, de ha egy 17 éves kis bunkó ordibál és anyázik, akkor bizony rászólok. Remélem érzed a különbséget! Ha nem, akkor veled van a baj!

2013. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
50%

" vonuló deviánsok meg körülbelül ugyanannyira nem tudják elfogadni azt ha valaki hithű katolikus."


majd szólj, ha a miséken látsz "ellentuntetoket"

2013. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
54%

Nagyjából megválaszolták a kérdést a többiek. Ez az egész felvonulás egy nagy humbuk, politikai húzás nem több.

- ez hazugság


Vannak melegek. Vannak meleg párok. Kit érdekel? Nekem van barátnőm. Érdekel ez bárkit is? Nem! A szerelmi és a szexuális életem csak rám tartozik, illetve a páromra.

- akkor meg mit szólsz bele 2 férfi vagy 2 no kapcsolatába? itt nem szexualitásról van szó, hanem emberi jogokról. majd akkor lesz magánugy, ha nem lesznek megfosztva egyes jogoktól


Szoktunk sétálni az utcán, de nem szoktunk felvonulni, hogy nézzétek mi egy heteroszexuális pár vagyunk és felvállaljuk! Miért? Mert kb. senkit sem érdekel. A demagógiáról pedig annyit, hogy a melegek is emberek akárcsak bármelyik másik ember. Ilyen téren egyenlőek vagyunk. Amiben különbözünk: egy konzervatív ember számára a párkapcsolat nő és férfi között valósul meg

- kár, hogy a valóság mást mutat


(itt értem a házasságot) és nem férfi-férfi, nő-nő között. Erről lehetne még napokat vitázni, akkor is így van.

- ez az "akkor is így van" szoveg egy hisztis ovis szájában még jól áll, amikor "akkor sem eszi meg a levest", de te csak kinevetteted magad


Egyébként hadd vessem fel már a változásokkal kapcsolatban: szerinted egy gyermek normális fejlődése számára mennyire lenne jó, ha azt látná, hogy anyu megpuszilja anyut, vagy apu apu fenekét fogdossa?

- szerinted ha azt latja, hogy az egyik szuloje megpuszilja a masikat,mert szereti, az káros neki? elég beteg a gondolkodásod


Továbbmegyek! Szerinted egy közösségi helyen, pl. iskolában a többi gyerek mire fogja vélni azt, hogy Pistikének két apukája van, vagy éppen két anyukája? A gyerekek nagyon őszinték tudnak lenni és simán kiközösítik a másikat, már azért is ha nem piros a gumicsizmája...Szóval ezen érdemes lenne elgondolkozni.

- pont, hogy a gyerekeknek nincsenek eloitéletei. a szuloktol, fugg, hogy a gyerekuket homofobiára neveleik e vagy sem. amúgy meg lényegtelen. az nem indok, hogy a gyerekek csúfolják egymást. engem csúfoltak, mert szemuveges voltam, akkor most tilsuk be a szemuvegeket? idióta..



Zárószóként nem ugyanaz a tolerancia és a devianca! Én toleráns vagyok mindenkivel,

- aha, persze.... kivéve, akivel nem lol

2013. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

"Egyébként hadd vessem fel már a változásokkal kapcsolatban: szerinted egy gyermek normális fejlődése számára mennyire lenne jó, ha azt látná, hogy anyu megpuszilja anyut, vagy apu apu fenekét fogdossa? "


Nem szerintem, hanem minden kutatás szerint a témában. Már folytak le dögivel, és mind arra jutott, hogy egy különbség van a meleg és heteró párok gyermekei között: a meleg párok gyermekei valamivel toleránsabbak. Ennyi.


"Szoktunk sétálni az utcán, de nem szoktunk felvonulni, hogy nézzétek mi egy heteroszexuális pár vagyunk és felvállaljuk! Miért? Mert kb. senkit sem érdekel."


Annyira nem érdekel senkit, hogy megtiltják nekik, hogy házasodjanak, gyereket neveljenek, holott kimutatták már azt is egy dánm kutatásban, hogy az egész társadalomnak jót tesz a házassági egyenlőség.


És neked milyen jogaid nincsenek? Miért kéne neked felvonulni?


"különbözünk: egy konzervatív ember számára a párkapcsolat nő és férfi között valósul meg (itt értem a házasságot) és nem férfi-férfi, nő-nő között. Erről lehetne még napokat vitázni, akkor is így van."


Csak, ahogy senkit sem lehet belekényszeríteni egy politikai irányzatba, ahogy vegetarianizmusra sem, úgy nem lehet egy meleget arra kényszeríteni, hogy a konzervatívok értékrendje szerint éljen.


"Szerinted egy közösségi helyen, pl. iskolában a többi gyerek mire fogja vélni azt, hogy Pistikének két apukája van, vagy éppen két anyukája?"


Nem fogja tudni, mi az. Majd otthon megkérezi. Az apa szörnynek, betegnek, deviánsnak nevezi a másik gyerek a szüleit, és ezért az ő gyermeke is gyűlöletteli homofób, erőszakos lesz a másik gyermekkel szemben, - jóval nagyobb valószínűséggel. A másik apa egy másik gyermeknek azt mondja, hogy ez van, így születtek, attól még semmi baj nincs. És megy tovább az élet, senki sem gyűlöl senkit és senkinek sem lesz semmi baja.


Az a gyermeked, aminek neveled. Attól, hogy képtelen vagy a kölködet megnevelni, nehogymár mások érezzék rosszul magukat.


"A gyerekek nagyon őszinték tudnak lenni és simán kiközösítik a másikat, már azért is ha nem piros a gumicsizmája"


Furcsa, hogy ez sosem jut eszetekbe, amikor meleg gyermekek jogairól van szó. Vagy őket szabad bántani? Ők szenvedhetnek?


Amúgy: http://www.youtube.com/watch?v=I8fRTLLH-to

Kb a 25. perctől érdemes meghallgatni.

2013. nov. 20. 09:50
 17/46 anonim ***** válasza:

Nekik ez a lételemük: gyűlölnek.

Keresztényi szeretetből.

Mindenkit aki más, mást tart helyesnek, mást merészel a világról gondolni mint ők.


És nem veszik észre, hogy ugyan azt csinálják a saját honfitársaikkal mint az eszmetársaik a kérdésben felhozott külföldi magyarokkal.

Az persze elítélendő dolog.


Egyébként ez magyar sajátosság is. Ők komolyan elhiszik, hogy különbek bármelyik szomszédos népnél azért mert magyarok.

Vagy annak hiszik magukat..

Kíváncsi lennék hány ilyen "fajmagyar" menne át egy családfakutatáson.

Ahogy József Attila írta:

"Török, tatár, tót, román kavarog e szívben"

2013. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Én nem homofób vagyok hanem hulyeségfób. Számtalan liberális provokáció érte mar a katolikusokat és a katolikus egyházat is. Nem olyan régen voltak idők Európában amikor a homoszexuálisnak lenni nem volt életbiztosítás, szerintem ahhoz képest jó világ van.
2013. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

"Számtalan liberális provokáció érte mar a katolikusokat és a katolikus egyházat is."


Na, sorold.


"Nem olyan régen voltak idők Európában amikor a homoszexuálisnak lenni nem volt életbiztosítás, szerintem ahhoz képest jó világ van."


Tehát köszönjék meg szépen, hogy vagy olyan kegyes és hagyod őket élni? Amúgy ugye tudod, hogy az általad említett életveszélyt csakis a kereszténységnek köszönhették, semmi másnak? Max még a kereszténység alapjának, a zsidó vallásnak.

2013. nov. 20. 13:14
 20/46 anonim ***** válasza:

"Nem olyan régen voltak idők Európában amikor a homoszexuálisnak lenni nem volt életbiztosítás, szerintem ahhoz képest jó világ van."


ajánlom figyelmedbe [link]

hogy ne kōvess el tōbb logikai bukfencet

2013. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!