Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy évi próbára bocsátást...

Egy évi próbára bocsátást kaptam mert találtam a fűben egy telefont és nem adtam le. Egy év után elévül és kikerülök a nyilvántartásból? és tiszta az er. Bizonyitványom?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Kitől kaptad? Milyen próba? Mi az a próbára bocsájtás? Milyen nyilvántartásba vettek? Minek kell elévülnie egyáltalán?


Kezd újra, tényekkel együtt, talán tudunk válaszolni.

2014. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

a próbára bocsátás nem ítélet és nem büntetés


amúgy disznóság, ilyenért eljárást lefolytatni, ezek mind hülyék. diktatúra és pszichés terror alatt ékünk. diplomások diktatúrájában. jobb lenne egy államcsőd, akkor megszűnne ez a rendszer


erkölcsid most is tiszta


nem kerülsz ki a nyilvántartásból, örökre benne marad

2014. febr. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

"amúgy disznóság, ilyenért eljárást lefolytatni, ezek mind hülyék"


Ha majd a te elveszett telefonod nyúlják le, akkor is a rendszert fogod szidni, gondolom.


ON:

Mivel próbára bocsátás nem büntetés, ezért büntetett előélet sem jár érte. Vigyázz, hogy ne ragadjon a kezedhez több talált tárgy és, ennyi.

2014. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

nem azért mondom, de most szedtem szét a lépcsőm alatt a beépített szekrényt. a házat 9 éve vettem és találtam egy rúd aranyat. a tulaj meghalt a börtönben. nem szólok senkinek. ki szólna? senki. még egy bíró se.


amúgy is, ha találnék egy telefont, arra használnám, hogy valótlan bejelentéseket forgalmaznék rajta, szidnám ezeket, szabadon, fesztelenül és örömködnék rajta. nyerítenék is.

2014. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

ki szólna? senki. még egy bíró se. """"""""""""



akarom mondani PLÁNE

2014. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3.válaszoló.. ne ragadjon a kezemhez több telefon? hát b..meg..szerinted ha tudtam volna h lekell adni akkor nem adtam volna le? ne legyél már ... én se akartam magamnak bajt. egyébként nem rágalmazni kell..ha meg csak azt tudod akkor hess.
2014. febr. 11. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

ezek úgy ítélkeznek és járnak el, mintha nem is a földön élnének


én amúgy is alapból nem vállalok el munkát dr-nak, abból mindig baj szokott lenni. a konkurenseimet szoktam ilyenkor ajánlani magam helyett

2014. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
ezeket el kell kerülni nagy ívben és ahol lehet és ha nem kerül semmibe, ki kell velük cseszni
2014. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

ezek nem változtak a középkor óta.


ezek a BÖSZMÉK, gyúrcsány ezekre is gondolt.


rendeztek egy éves eljárást, kikészítettek egy embert értelmetlen tevékenységet folytattak le, ezért kaptak kiemelt fizetést, mindezek ellenére ők maguk hisznek benne, hogy óriási hasznosságot végeztek el.


normálatlan gyöpös, kártékony banda egytől egyig.

2014. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

" hát b..meg..szerinted ha tudtam volna h lekell adni akkor nem adtam volna le?"


Jó, lehet az én erkölcsi érzékem a beteg, én Btk. nélkül is tudom, hogy a talált tárgy az nem az enyém. Azt is tudom, hogy bármilyen telefon lenyomozható az IMEI szám alapján, tehát ha még az erkölcsi érzékem nem lenne a helyén legalább a józan eszem ott lenne.

2014. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!