Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alkoholfogyasztás kollégiumban...

Alkoholfogyasztás kollégiumban mit von maga után?

Figyelt kérdés
Már ha kiderül... És előfordulhat, hogy kiderül, ha még videó is készül róla, amit feltöltenek Facebookra. Tudjátok, megy most ez a megjelöllek, akkor igyál egy korsó sört egy húzóra, ha nem teszed meg 24 órán belül veszel nekem egy tálca/láda sört. Na már most, akit ez épp a hét közepén ér el, koliban van és meg is csinálja, fölveszi, föltölti és lebukik, mi lesz vele? Van egy pár hülye gyerek és bele sem gondolnak ebbe.

2014. febr. 20. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy kis játék, nem tudom mitől vagytok úgy oda. Nem az a korosztály játssza, akiknél menő meginni egy sört, hanem a 20-on évesek. Azt ne mondjátok ti vénségek, hogy 50 évvel ezelőtt, amikor ti 25 évesek voltatok, akkor menő volt az, aki meg tudott inni egy azaz egy doboz sört?
2014. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

29 évesen úgy gondolom, hogy már 25 évesen is kellően ciki, ha valaki arra veri a mellét, hogy ő mennyit tud inni ;-)

Persze nyilván ha valaki semmi másban nem tud kitűnni, ill. ha csak ezt az egy dolgot tudja felmutatni, megértem, hogy hatalmas nagy dicsőségként éli meg a saját kis teljesítményét :)

2014. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miután Te teszed fel magadról a videót, be kell szerezni bűvészboltból egy duplafalú korsót, amiben csak a 2 fala között van sör (mondjuk egy deci...) és azt lehúzni, a gines üvegbe meg sima csapvizet tenni... :)

1 liter vizet sem könnyű lehúzni, de legalább nem alkohol...

Bár nemrég olvastam, hogy túl sok vizet sem szabad inni rövid idő alatt, mert van aki abba is bele tud halni... :(


Régen öngyilkos szektákba gyüjtöttek össze őrülteket és lettek a szektavezérrel kollektíven öngyilkosok, ma elég egy facebook-őrületet elindítani... :(

2014. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"29 évesen úgy gondolom, hogy már 25 évesen is kellően ciki, ha valaki arra veri a mellét, hogy ő mennyit tud inni ;-) "


Pont ezt írtam én is, de úgy látszik 29 évesen elveszti az ember az értő olvasás képességét. Még egyszer, tagoltan: NEM menőségből teszik fel ezeket a videókat, mert az a korosztály aki ezzel játszik már NEM 15 éves. Ennél a korosztálynál már NEM menő az, aki meg tud inni fél liter folyadékot egyszerre. Ez NEM a menőségről szól, hanem ez egy játék.

2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

és hol írtam azt, hogy te nem azt írtad? ;-)


akárhány évesen neked is kijárna néhány értelmező olvasás óra, ha szeretnéd, foglalok helyett magam mellett :*

2014. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Na látom megjelentek az önjelölt kis youtube/fb sztárok, aki piálással akarnak "karriert" elérni hogy mekkora menőség már hogy én húzóra lehajtok ezt meg azt :D :D :D "


Mivel ezt is te írtad a százalékod alapján, ezért valószínűsíthetem, hogy te rohadtul nem arra gondoltál amire én, továbbá nem 25 éves vagyok, harmadrészt pedig még mindig nem megy az értő olvasás látom.

2014. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akassz a hátad mögé egy lepedőt. Senki meg nem mondja, hogy kóterban vagy.
2014. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!