Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyemen alá irattak...

Munkahelyemen alá irattak velem egy levelet amiről azt mondták h meghatalmazás. Aztán az irataim is fénymásolták pár nap mulva. De attól tartok félre vezettek és gőzöm sincs mit irtam alá. Így érvényes az a levél hogy elsem olvastam?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 08:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha voltál olyan ostoba, hogy aláírtál elolvasás nélkül, akkor is érvényes!
2014. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De én jó hiszemű voltam biztam bennük és azt mondták ez csak egy meghatalmazáshoz lennék tanu.
2014. ápr. 17. 08:12
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer így fognak eladni csicskának a cigányokhoz.
2014. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%

"Ha voltál olyan ostoba, hogy aláírtál elolvasás nélkül, akkor is érvényes!"


Gondolod, hogy a munkahelyen hagyják olvasgatni az embert?

2014. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:31


Nem is tudom.... hmmm.... inkább kirúgatom magam, mintsem aláírjam, hogy szabadon eltávolíthatják és a feketepiacon eladhatják a belső szerveim....


is the asker an idiot, or is he an idiot?

2014. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%

"Nem is tudom.... hmmm.... inkább kirúgatom magam, mintsem aláírjam, hogy szabadon eltávolíthatják és a feketepiacon eladhatják a belső szerveim...."


Azért másnak nem ilyen egyszerű, hogy csak úgy kirúgatja magát.

Mellesleg rajtad kívül szerintem senkinek nem jut eszébe a munkahelyén, hogy a főnöke ki akarja szedni a belsőszerveit.

2014. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

"Gondolod, hogy a munkahelyen hagyják olvasgatni az embert?"


A munkahelyen még pisilni sem hagynának maguktól. Ki kell harcolni azt, ami jár.

2014. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megmondom haza viszem és holnap átolvasva reagálok rá. Persze, hogy érvényes, hisz aláírtad. Az, hogy te nem olvastad át az a te hibád nem másé , más nem tudja helyeted elolvasni.
2014. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
A helyesírásod alapján sokáig tartott volna elolvasnod és akkor sem biztos, hogy megértetted volna. Valószínűleg messziről világít rólad a tanulatlanság és a műveletlenség. Az ilyeneket tudják a legkönnyebben kihasználni.
2014. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Legalább annyit kellett volna elolvasni, hogy a vonal alatt szerepel-e a "tanú" szó.
2014. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!