Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyemen alá irattak...

Munkahelyemen alá irattak velem egy levelet amiről azt mondták h meghatalmazás. Aztán az irataim is fénymásolták pár nap mulva. De attól tartok félre vezettek és gőzöm sincs mit irtam alá. Így érvényes az a levél hogy elsem olvastam?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 08:06
1 2 3 4
 31/35 kovpet ***** válasza:

"Gondolod, hogy a munkahelyen hagyják olvasgatni az embert?"


Ha már írogatni hagyják, akkor csak hagyják olvasgatni is :)


Kérdező: ezt elbsztad, ok. Akkor legalább most, utólag kérj egy másolatot abból, amit aláírtál. Vagy csak kérd el, hogy hadd nézd meg. Lehet, semmi baj nincs, csak tényleg valami meghatalmazás.

2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Szerintem már úgy is késő ha csak egy meghatalmazás volt szó akkor ügye gond egy szál se ha pedig mégis vmi turpisság van benne akkor viszont cumi van így is úgy is
2014. ápr. 17. 14:23
 33/35 anonim ***** válasza:
65%
Mi az anyanyelved, kérdező?
2014. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Magyar. De számít ez vmit?
2014. ápr. 17. 16:17
 35/35 anonim ***** válasza:

"De hát ez Magyarország.

Itt mindig is a gonosz járt jól és az ártatlannak kellett szenvednie."

Ébredj már fel a tündérmeséből. Ez nem Magyarország, hanem egy szerződés. Aki aláírta, nem ártatlan, csak naiv és tanulatlan. És még abban se vagyok biztos, hogy aki aláíratta, az gonosz lenne.

2014. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!