Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha külföldön vállalok munkát,...

Ha külföldön vállalok munkát, ott él, számít az ORSZI által megállapított százalékom?

Figyelt kérdés
50%-os egészségkárosodást adtak nekem még 2,5éve,depresszióra.Már azóta meggyógyultam,2éve semmilyen gyógyszert nem szedek rá,ambuláns kezelésre sem járok.Nemrég tudtam meg,hogy bár felülvizsgálatra már nem mentem el,a munkaügyi központ adatbázisában még benne van,amin majd egy orvosi szakvéleménnyel segíteni tudok.Jelenleg 8órában nem foglalkoztathatnak a százalékom végett,de 7-ben sem,mert arra meg nincs papírom.Épp rendeztem volna ezeket,mikor egy rég várt lehetőség nyílt nekem és a páromnak.Angliába mennénk dolgozni,de félünk hogy nehogy ez ott is akadály legyen.Előre is köszönöm Mindenki válaszát!

2014. ápr. 22. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ha ezt tudtam volna már évek óta idiótának tűntem volna és kaptam volna a zsét.

Ha elmész nem illet semmisem.Remélem.

2014. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyugalom,én erre nem kaptam pénzt :D 18éves korom előtt lettem beteg,így emelt családit kaptam és még az önkormányzathoz sem tudtam bejelentkezni.Érettségim,szakmám,nyelvvizsgám van és nem tudnak foglalkoztatni a munkáltatók.Ha ez szerinted irigylésre ad okot,átadom..
2014. ápr. 23. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!