Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pszichológus vagy bármely...

Pszichológus vagy bármely orvos által felmutatott papír ami akár pánikbetegségre utal azt elfogadják a munkaügyibe indoknak ha nem fogadom el a munkát vagy sulit amit ajánlanak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Láttam már hasonló kérdéseket de ilyesmit még nem, ezért szeretném megtudni.
2014. márc. 19. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, de tudtommal a pánikbetegség nem ad felmentés semmi alól.
2014. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak munkakörök, ahol kizáró ok.


De nem aduász, ez nem olyan, amivel ne lehetne dolgozni, tanulni.

2014. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiáter/nem pszihológus/által megírt zárójelentéssel

több munkakörre vonatkozó korlátozás lehetséges Ez függ attól,hogy mire pánikol valaki./magasság,mélység,sötétség,állatok,liftben,bezártság,betegség/.Nagyon sok pálikok lehet,ezt komolyan kell venni.

Nyilván ha valaki fél a magasságtól,akkor ne menjen el svájcba darukezelőnek/?/.Ez egy példa,csak szemléltetni akartam a dolog lényegét,ez függ mire jelentkezel,és azzal a te pánikod összefügghet-e?

Azzal is számolni kell,hogy sokan a pánikot nem ismerik el,és csak AKARATGYENGESÉGNEK tartják!Ezért minden ilyen esetet autómatikusan elvetnek!

2014. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi lehet az a betegség ami felmenthet egy tanfolyam vagy munka alól? Vagy ha nem betegség akkor mi lehet még kizáró ok? ( Csak érdekel ) Nem állok ilyen helyzet előtt.
2014. márc. 19. 17:34
 6/7 anonim válasza:
Melyik munkanélkülibe regisztráltál? Mert én, kis híján az összes munka nélkülit felhívtam,hogy indul-e tanfolyam,vagy van-e valamilyen munka lehetőség!? Mindenhol le pattintottak,a tanfolyamra meg a legtöbb helyen azt mondták,hogy idén még nem is indult semmilyen tanfolyam! De nem hiszem,hogy gőzerővel dobálni fogják utánad a tanfolyamokat, meg a munkákat... E-miatt ne aggódj!
2014. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 évbe többször is hívtak már egyébként tanfolyamra ahogy 1-2 héttel ezelőtt is. Mátészalkán.
2014. ápr. 2. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!