Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet úgy a főnököm...

Feljelenthet úgy a főnököm lopás vádjával, hogy nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
Igazából 1 éves a sztori, de most akar feljelenteni lopásért, de be sem voltam jelentve nála 10 hónapig, aztán 2 hóra bejelentett, de csak 4 órára 12 helyett... Szóval, így ő feljelenthet engem? Vagyha most kaptam papirt, h bekell mennem a rendőrségre, tanúzni, dehát tudjuk, hogy ebből lehetek gyanusitott, akkor lehet, hogy már rég feljelentett, de csak mostanra nyomozták ki a dolgokat? Es csak most rendelnek be? Nem tudom, mert csak ez volt eddig fennakadásom, nem tudom miért kaphattam idézést....

2014. máj. 18. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lenne. :D
2014. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
simán feljelenthet, ugyanis lopni 4 órában is lehet. Ha azt mondja, hgy abban a két hónapban történt, senkit nem fog érdekelni, hogy előtte feketén dolgoztál. Ha elmondod a rendőrségen, téged pont úgy megbüntetnek, mint őt, ráadásul neked kell bizonyítani, hogy igazat mondasz a feketemunkával kapcsolatban.
2014. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

attól függ a bejelentéshez képest mikori a munkahelyi lopás, amivel téged vádol?

mert ha a hivatalos foglalkoztatás előtti, akkor te ott se voltál, hivatalosan!

2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1 éves sztorit nem tud most visszamenőlegesen bebizonyítani. Ahhoz kell kamerafelvétel, tanúk stb. A police meg nem vár 1 évet, hanem azonnal elkezd ez ügyben nyomozni. Te meg simán fölnyomhatnád őt a navnál..
2014. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy feljelenthet, de ezt nem akkor kellett volna megtennie? Ő odaállít egy év után, hogy itt vannak a kamerafelvetelek, amiket azt hiszem meg sem tarthatna csak 3 napig, kivéve ha akkor bejelenti a lopást, és a rendőrseg lefoglalja. Nem jól tudom? Szóval oké feljelentene, hogy loptam,( ami sajnos nem így van, mert egy fillér nem tűnt el soha, hisz mindig mindent számoltunk, hanem áruban tűnt el az kb 400ezer forint, amit egy kis boltban ők nem vettek észre.. Mikor köztudottan rosszul bevételezett a főnök, és minden akkori munkatársam úgy hagyta ott őket, hogy meglettek gyanusitva a lopással, mára nem találnak embert aki ott dolgozna) de gondolom azt akkor kellett volna megtennie, mikor kirúgott rögtön, nem??
2014. máj. 18. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!