Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alkoholista a szomszéd kétgyer...

Alkoholista a szomszéd kétgyerekes anyuka, hogy 40-45 évesen viháncolnak a barátnőkkel a kertben mint valami 16 évesek? Szólhatok nekik hogy vegyenek vissza éjszaka?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anti-alkoholsita, én is szoktam inni, én is voltam ilyen nevetgélős piálós, de 16-18 évesen, nem pedig 40-45 évesen két gyerekkel a hátam mögött!

De nem akarok erkölcsi vitába bele menni! Örülök, ha jól érzik magukat, meg minden, de nem tudok tőlük aludni!


Már 3. éve hallgatom a nyarankénti hétvégénti borozgatás zajait! Gondoltam nem csinálok belőle ügyet, most 1x-1x isznak, nincs abban semmi! De Sajnos egyszer-egyszer inkább minden hétvégén + ünnepnapokon! 3. Éve hallgatom! Szombaton sem tudtam aludni, mert nyitva az ablaklom(nincs klíma, és megfulladok) hogy "vahahaha! hahahaha! képzeljétek bmeg! A múltkor..." és a történetek felét értem csak, utána meg a "hahahahahaah!" fél percenként felröhögnek mint valami 16 éves kis fruskák!


Nem akartam belőle ügyet csinálni, "majd elmennek aludni..." ja, 23-24 körül már igen, én meg 10 kor fekszek az ágyban aludni szeretnék és a viháncolást hallom!



Kérdezném, miért csinálnak ilyen borozós bulikat és vihognak mint valami tini kis csajok! Sok idős embert ismerek aki szeret piálni, de nem vihog úgy mint egy 16 éves fruska!


Nem volt tinikoruk?


Mint mondtam mi is ittunk, nevettünk de 16-18 évesen!

2. Nem akarok rosszba lenni velük, de jogom van valamit szólni, hogy 11 körül kimegyek álmosan, és oda szólnék, hogy "bocsi, kicsit halkabban, aludni akarok!" tök piásak hallom a hangjukon, értenék a dolgot? Vagy ilyenkor nincsenek tekintettel rám? Esetleg még én lennék a bunkó aki nem örül más jókedvének?

Alkoholisták az ilyenek? Akik minden nyáron hétvégente bográcsolás, grillezés után tökrészegek, és 23-24 óráig vihognak a kertben?


Mert ha alkeszok,akkor lehet nem szólok, én nem vagyok orvos, úgy se tudnám őket leszoktatni a borozásról!


23/L



2014. máj. 26. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%
Simán ki kell hívni ilyenkor a rendőrséget este 10 után, MINDENKINEK JOGA VAN ALUDNI!!! Nehogy már a piás fruskák diktáljanak egy becsületes, másnap munka miatt korán kelő embernek... Anyám is mindig ráküldte a zsarukat a szomszédokra, úgyhogy 2 kiszállás után már soha nem bömböltették 10 után a party-zenéjüket. :D
2014. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tetro ***** válasza:
42%

Komolyan nem értem. Szóval téged az zavar, hogy mások a saját kertjükben röhögnek akár este 11kor is? Amikor kertes házas részre költöztetek mégis mire gondoltatok, mire van az a sok kert? A szép zöld gyepért?

Az meg hogy ötször írod le, hogy szerinted alkoholista aki hétvégén grillezik és hozzá bort iszik... Hogy a búbánatba sikerült ennyire besavanyodni 23éves korodra?

Meg 25fokba megfulladás... Mégis mitől fulladsz meg? Ennyire kicsi a szobád? Vagy nálatok a 25fok valójában 70?

Ha nem tetszik hívd ki rájuk a rendőröket. A jelenlegi jogszabályok szerint be is fogják őket venni xedik alkalom után. Aztán majd ők is elkezdik rád hívogatni, aztán meg lehet ölni egymás háziállatát, összefirkálni a másik házát, trágyát önteni az autófeljárójára...

Vagy be is csukhatnád az ablakot.

2014. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!