Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszéd feljelenthet mert...

A szomszéd feljelenthet mert halat tettem az autójába?

Figyelt kérdés

Mindig a mi kapunk el kakáltatja a kutyáját.Már nagyon sokszor szóltam neki, de csak azért is oda kakáltatja.


A múltkor megelégeltem és vettem egy olcsó olajos halat és beledobáltam az autója ablakán.


Azóta jó pár nap eltelt, nem használta az autót, viszont az ablak fel volt húzva.

Gondolom kellemes "illata" lehetett már.


Ma átkiabált, hogy felfog jelenteni emiatt.Megteheti?Lehet belőle bajom?



2014. máj. 31. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én a kapud előtti kutyas.zart dobtam volna be a kocsijába a helyedben.


Sajnos feljelenthet, mert ez szabálysértés, rongálás. Viszont: te okos gyerek vagy, és mindent tagadni fogsz. Magánvádas eljárás, hacsak nem vette fel kamerával, ahogy bedobod a cummót, a te javadra fognak dönteni. Csak annyit kell megjegyezned, hogy még véletlenül se mondd ezt így ki: "bedobtam a halat a kocsijába". Ennyi az egész. Menni fog, ugye?

2014. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Be is kell bizonyítania, de ha elismerted akkor feljelenthet, tagadni kellett volna. Jót fognak rajtatok röhögni.
2014. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vette fel kamerával.


Nem is vallottam be neki, hogy én voltam.

2014. máj. 31. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2014. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is a kutyaszart kellett volna bedobni neki.
2014. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Én azt nem értem, hogy dobtad be, ha fel volt húzva az ablak?
2014. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt a kutyaszart IS be kellett volna dobni. Amúgy meg tagadj mindent azt ennyi. Most már tudja, hogy mi a határ.
2014. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lenyűgöző, micsoda problémái vannak embereknek...


És most gondoljátok el, bemegy ezzel a rendőrségre, és ezzel FOGLALKOZNI KELL... :)

2014. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!