Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 6 eve nem fizetek TB-t,...

6 eve nem fizetek TB-t, kulfoldi munkahely, nem jelentettem be itthon, lehet bajom?

Figyelt kérdés

Fene se tudta, hogy ki kell jelentkeznem a TB-bol. Kerdesem az lenne, hogy most szoljak nekik vagy ne? Eddig engem nem keresett meg senki, felek ha johiszemuen beszolnek most utolag, akkor ramszallnananak, mig ha kussban maradok, akkor eszre sem veszik?

(Kulfoldon EU allam rendesen fizetem a tarsadalom biztositast meg mindent)



2014. jún. 4. 23:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy a valóság megemlítésére hogy ki tud esni a kapanyél egyes úri népek szájából.


Na pontozd le ezt is gyorsan.

2014. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ezt én is és feleségem is megjárta. mi több a feleségem "ellen" a tb még vizsgálatot is elrendelt.
2014. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

# 10:

Szerintem nem ez volt a kérdés. Az ilyen szardobálás miatt menekülnek sokan ebből az országból...

2014. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
kosz utolso. meg azt tennem hozza, hogy sosem eltem segelybol, es valoszinuleg tobbet adtam az orszagnak mint amennyit kaptam tole.
2014. jún. 5. 14:57
 15/20 anonim ***** válasza:

" Ismerem a fajtad."


Rasszista is vagy..

2014. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem arra ertettem, hanem arra hogy az a tipusu ember aki mindig magat okosabbnak hiszi masoknal.
2014. jún. 5. 16:19
 17/20 anonim ***** válasza:
Inkább okosabb legyek, mint náci. Értem, hogy lenézed az itthon maradottakat, de akkor minek ereszkedsz le hozzájuk?
2014. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hol írta ezt, hogy ismerem a fajtádat? Nem találom... és miért nácizol egyből?
2014. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Még idéztem is. Csak azóta törölte a moderátor a több nem túl szalonképes hozzászólásával együtt.
2014. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Te csak ne idezgess semmit hamisan, mert nem volt mit idezni, mert en olyat nem irtam. Meg hogy a moderator torolte, te aztan tenyleg viszed itt a palmat. Get a life.
2014. jún. 5. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!