Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beletolattam éjszaka egy...

Beletolattam éjszaka egy autóba, nem tudtam mit csinálni, egy papírra felírtam apám számát és eljöttem, ez így jó?

Figyelt kérdés
2 napja tolattam ki egy parkolóhelyről,és keresztbe belementem egy pici autóba, amit én vezettem annak nem lett baja, a másik behorpadt kicsit. éjszaka volt, egy papírra ráírtam apám számát (előtte lett új számom és abban még nem voltam biztos, hogy tudom fejből), meg odaírtam hogy én mentem neki, ezen a számon keressen. beleraktam egy nejlonszatyorba és a szélvédőre raktam. ennek már 2 napja, és még nem keresett. lehet hogy valaki levette a szatyrot és most az autótulaj bosszankodik? el kéne mennem ahol a kocsi parkolt (panel lakótelep) és újra írni egy papírt?
2014. jún. 25. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Te mindent megtettél annak érdekében, hogy tisztázhassátok. Ha ő nem hív fel örülj. Nem kell visszamenned.
2014. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Bele kellett volna karcolni a fényezésbe is, azt nem fújja el a szél... :)


Viccet félretéve, ez így helyes lépés volt. Ha esetleg volt szemtanúja vagy ipari kamera és felítrák a rendszámot, sokkal rosszabbul járhattál volna. Így persze 2 fokazattal leesik az A0-ád M2-be, fizetsz 2 évig 2-3 ezerrel többet negyedévente, aztán le van tudva. A javítás kb 80 ezer amit így leírtál, de neked csak kb 25 ezredbe fog kerülni széthúzva. Reméljük nem egy Ferrari volt.

2014. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanezt próbáld meg 2db 20ezressel zacskóban, felrakva a szélvédőre :) Nem a szél fogja elvinni :)
2014. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!