Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha határozott idejű szerződése...

Ha határozott idejű szerződéses közmunkán vagyok és mégis bejön egy szakmai munkalehetőség annak lejárta előtt, akkor át lehet menni? Vagy van valami retorzió?

Figyelt kérdés

Nem döntenek, csak egy hónap múlva, nekem meg fontos azonnal a munka, tehát mi van,ha csak addig vagyok ott.

Tisztelettel kérem és várom azok válaszát, akik pontosan tudják, mit jelent ez (körülbelül, talánra én is tudom:)



#szerződés #felbontás #határozott-idejű
2014. júl. 8. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs retorzió, még meg is dícsérnek.
2014. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát fel lehet bontani a szerződést minden további nélkül.
2014. júl. 9. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyekezz közös megegyezéssel felbontani, magyarán elmeséled hogy van ez a lehetőség, és mennél.

A másik fontos dolog, hogy lepapírozott munkaszerződésed legyen az új helyedre, mert ha bármi közbejönne, így könnyebben kerülsz vissza a 22.800 Ft-os éhbéres ellátásba.

2014. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, csakis teljesen lepapírozottan mennék át. Az szakmai lenne, reménykedem, de persze most még bizonytalan, mint a kutya vacsorája... A közös megegyezés nem biztos, hogy sikerül, de köszönöm, megpróbálom.
2014. júl. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!