Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 16 évesen tartózkodhatom az...

16 évesen tartózkodhatom az utcán éjszaka?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sok mindent hallottam...

Ha 16 évesen 2-3 man sétálunk,vagy csak leülünk egy buszmegállóba pl hajnal 1 körül, azért megbüntethetnek?

Magyar származású, normálisan tisztán öltözködve,láthatóan nem lopni indultunk nem iszunk stb...

ÉS persze van nálunk igazoló okirat.

Ilyenkor mit tehet a rendőr? Bevihet minket?

Illetve, a dohányzással jelenleg mi a helyzet? Ha pl én "szabályosan" nem iskolánál parkban buszmegállóban dohányzom, azért mit tehetnek?

16F



2014. júl. 18. 03:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen tartózkodhatsz.
2014. júl. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha normálisan viselkedsz,soha nem fog bevinni a rendőr,még éjszaka sem,
2014. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kovpet ***** válasza:
91%

Tartózkodhatsz kint éjjel, nincs kijárási tilalom.

A dohányzással az a helyzet, hogy büdös lesz a szád tőle. Inkább ne, ritka undorító szokás. Majd te is rájössz erre pár év múlva, de addigra már függő leszel és igen szar lesz leszokni. Én szóltam :)

2014. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%
Sőt.. nemhogy kint nem, de még otthon sem tartózkodhatsz!
2014. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
59%
Dohányzol 16 évesen? napasszameg grat.
2014. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
94%
Nem mert elvisz a rézfaszú bagoly
2014. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
92%

Te nem... Hol halottad, hogy fiatalkorúaknak kijárási tilalom van- volt- vagy lesz érvényben?

Amúgy elképzelem, ahogy elhívod a magyar származású normálisan öltözködő haverjaidat, nem lopni, hanem csak sétálni,vagy leülni egy buszmegállóbaN.

2014. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen légyszíves képzeld el, hogy a fiataloknak nincs pénzük/lehetőségük szórakozni menni/nincs lehetőségük mert ki vannak tiltva... :)

Képzeld nem mindenki múlt el 18 és van 10-15 ezre egy estére :) Ez a többség :)

2014. júl. 19. 04:26
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
"láthatóan nem lopni indultunk" - és valójában?
2014. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, láthatóan... Nem tudom mit pökhendizel te senki mert szerintem nincs mire...

Igen képzeld el, hogy normálisan tisztán felöltözve nem zsákkal, erővágóval,fűrésszel, a kezünkben...

De látom ez a gyk tele van trollokkal akik nagy részben munkanélküliek és itt élik ki a vágyaikat :)

2014. júl. 20. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!