Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes ezért a rendőrségre...

Érdemes ezért a rendőrségre menni? (6000 forint)

Figyelt kérdés

Volt 3 napja egy randim egy lánnyal, bementünk ruhát vásárolni. Megtetszett neki nagyon egy póló, csak az 6000-ftal több volt, mint amennyi volt nála. Megkért, hogy pótoljam ki. Mondom jó, de légyszi add meg, mert hóvégén ki vagyok számolva. Másnapra ígérte. Azóta kinyomkodja a hívásaimat, letiltott facen. Nos tudom piti összeg 6000 forint, de nekem több mint egy heti kaja! És most rákényszerültem, hogy kölcsön kérjek. Jó tudom, hülyeség volt első randin ilyet csinálni (verem is a fejem a falba) de ez most minek minősül?



Még mielőtt jönnek a trollok elárulom, hogy minimálbéren vagyok.



2014. aug. 27. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
hááát jelentsd fel szerintem, legalább fosson kicsit a csaj
2014. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen címszóval? Nem lopás, mert én adtam neki a pénzt...
2014. aug. 27. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe,úgyse tudod bebizonyítani,hogy adtál neki pénzt.Így jártál,tanulj belőle.
2014. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Vigyázz vele, mert a magyar törvény a cigány helyett aki mercivel jár és öregeket ver, még téged fog beállítani uzsorásnak.
2014. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már tudod, mi az UKO. (Utólag Könnyű Okosnak lenni.)

.

Jelentheted, feljelentheted, de sok értelmét nem látom.

Mit teszel akkor, ha ő azt mondja: ajándékba kapta ruhájához.

Egy állítás, egy tagadás...

Ha már megtörtént, én tanulópénzként leírnám.

2014. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. A csaj meg rosszabb mint egy c****... sajnos ez van.
2014. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel se tanud nincs az egeszre, se nem eroszakkal vette el, fel sem fogjak venni a feljelentest. Tanulopenz, ennyi.


Mondjuk en sem ertem hogy lehet valakinek ennyi esze, hogy minimalberen elve hovegen siman odaad egy vadidegennek 6000 forintot 'hozomra', de hat te tudod... :)

2014. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben küldenék neki sms-t, hogy megtarthatja a pénzt, de legalább hagy dugd le az árát. Így korrekt.
2014. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

6000 forintos kárértékkel ki fognak röhögni! a csaj pedig úgyis letagadja. tanulópénznek jó volt! azért mert egy csaj kedvesnek tűnik és angyali mosollyal kér valamit attól még nem szabad elveszteni a józan ítélőképességet!

az ördög legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti, hogy nem létezik!

2014. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!