Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy itt valami nem kóser?

Figyelt kérdés

Ugyan abban a városban laknak.Valószínűleg nem csak név rokonokról van szó.Mekkora az esélye annak,hogy egy családon belül sorsolnak ki két ilyen drága nyereményt?


[link]



2014. szept. 6. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esély rá több, mint nulla, szóval megeshet.
2014. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én beküldtem már 241 kódot mégis"csak" egy fülhallgatót nyertem.Örülök a fülesnek,de azért ez elég érdekes,hogy 241 kódból csak egy füles jutott másnak meg két okos telefont.Persze azt nem tudom,hogy ők mennyi kódot küldtek be,de ez akkor is elég fura.
2014. szept. 6. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy több ezret, én még efféle kódos szarokkal semmit nem nyertem de az tutti hogy majdnem manipulálva van
2014. szept. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majdnem minden manipulálva van
2014. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De most ez miért lenne csalás? Tilos két azonos vezetéknevűnek azonos településen nyerni? Van ilyen szabály?
2014. szept. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem.Nincs ilyen szabály,de mi az esélye annak,hogy ilyen nagy értékű nyereményt egy családon belül két embernek is kisorsolnak?Nem vagyok irigy.Gratulálok nekik,de ez nekem akkor is elég gyanús.Nem hiszem,hogy egy ilyen kis falúban csak névrokonságban állnának.
2014. szept. 7. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:

És tilos volt egy családban kettőt nyerni? Tényleg nem értem mi a baj.


Az meg, hogy mennyi az esélye... A lottó ötöshöz képest jóval nagyobb. Pedig azt is megnyerték már páran.

2014. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!