Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Torvenyes az amit ezek a...

Torvenyes az amit ezek a kéregetők csinalnak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tehat a nyugati palyaudvar kornyeken vagy a 3as metro aluljarojaban nem egyszer latom hogy egy cigany csaj latszolag szorolapokat osztogat masoknak es aki elfogadja azt megallitja es leszolitja azzal a szoveggel hogy tamogassa a beteg gyerekkel foglalkozo alapitvanyt par ezer ft-al. Nyilvan kamu. Az ilyen csaló szelhamost miert engedik a hatóságok keregetni?

#roma #Nyugati pályaudvar #csaló #Keregeto #szelhamos
2014. okt. 17. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg van náluk valami alapítvány által lepecsételt papír és aláírást kérnek az adomány átvételekor.

Az más kérdés hogy az alapítvány valójában micsoda. A rendőröknek nem a szórólaposokat, adománygyűjtőket kéne elkapni, hanem az "alapítvány"-t megvizsgálni.

2014. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Van egy idős cigányasszony az rendszeresen fel is száll a metrókra és végigmegy nyüszörögve, hogy kérem segitsenek, kérem.... És az a vicc h még van is aki ad neki. De azt se értem hogy juthat le egy ilyen, hisz biztonságiak vannak a bejáratokhoz állítva.


Bár mondjuk tényleg szart se érnek, én is mindig átmegyek köztük mintha ott se lennének, van amelyik utánam jön egy kicsit, de mindig visszafordul, mert nem hagyhatja el ugyebár a helyét. Amíg ilyen cigányokat leengednek, addig én is ingyen fogok utazni. Meg mi van vajon ha fent ellenőrök várják az ilyet? Fel nem fogom miért hagyják ezt. Lassan tényleg a fejünkre nőnek. De mondom, a legnagyobb gáz az, hogy néhányan adnak neki pénzt.

2014. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!