Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert torvenyes beleronditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert torvenyes beleronditani harmadikkent egy hazassagba?

Figyelt kérdés

Es miert nincsen torvenyes kovetkezmenye? Jon valaki aki pl. bekostolja a felesegemet, ezzel egyutt a fel vagyonomat! En meg meg sem vedhetem a magam es a gyerekeim vagyonat es pofan sem vaghatom. Aztan amikor a feleseg esze megjon es pl visszatancol, akkor a csavo meg buntetlenul mehet mashova is piszkitani?


Miert nincsen semmilyen TORVENYES, ALANYI JOGON mindenkinek jaro kovetkezmenye annak, ha valaki belerondit egy hazassagba? Miert nincs ilyenkor egy banatpenz? Mert az egesz esemeny elvett vagy 1-2 evet az eletembol. Persze senki mas nem serult, csak en. A felesegmenek semmi baja a lelkiismereten kivul. A sracrol ne is beszeljunk.


Miert en szivok szorgos hangyakent?



2014. jan. 14. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a harmadik félen múlik a dolog, hanem a feleségeden is, illetve (nem tudom, hogy nálatok mi volt!) a vesztes félen is sokszor múlik a megcsalás. Miért büntetnék csak a belerondítót?
2014. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert mindenkinek adott a lehetőség, hogy józan paraszti ezek szerint cselekedjen. Ez a feleségednél hiányzott,nem élt vele. Itt csakis a feleséged a hibás, senki más.

Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok, aki csalta már meg a férjét sajnos.

2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
96%

"Miert en szivok szorgos hangyakent?"

1 -Mert nem kötöttél házassági szerződést

2 -Mert nem válogattad meg jobban, miféle nőt veszel el, kivel vállalsz gyereket.

2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
73%
ezek=esze, bocsánat
2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
87%
nem lehet belerondítani olyan dologba ami működik. Itt nem csak a 3. fél volt a hibás. Mindig a szeretőt akarják megtépni,bezzeg én elsőként a páromat dobnám ki a házból.Hisz ha szeret eszébe sem jut hogy megcsaljon és rögtön hárít ha flörtölnek neki. Aztán persze jönne a szerető ha tudott a létezésemről.
2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek annyiban igaza van hogy ez két félen múlik. A házasságban pedig van már lehetőség szerződést kötni, így ilyen esetben ha válásra kerül a sor sem a nejed sem a harmadik fél nem visz egy fillért sem abból ami a tiéd. Amúgy ha jól tudom Amerika egyes államaiban azt is figyelembe veszik a válásnál ki lépett félre.
2014. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
25%
Van olyan ország, ahol házasságtörésért halál jár...
2014. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
90%
Házassági és normális feleség keresésén múlik. Bár hate ezek után még vissza is fogadtad akkor rajtad már az sem segít.
2014. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Erre vannak a házassági szerződések, amiben lehet rögzíteni, hogy kinek mi jár ha félrelép.


Talán ha a harmadik megtudja, hogy a "szerelmének" egy sz@ros gatyája maradna csak miután félrek.rt, esetleg mégsem lenne olyan nagy a szerelem.


Törvényben szabályozva azért ez necces lenne. Áhh, mi lenne ha azért menekül így valaki a házasságából, mert verik stb stb...ki tesz igazságot?


Meg nem lenne annyi bíróság a Földön, aki győzne igazságot tenni.


Viszont magánokiraton belül bármiről meg lehet állapodni. Annak már van ugyan úgy jogi következménye.

2014. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

A házasság egy polgári szerződés, aminek szinte semmilyen jogi következménye sincs (kivéve például a vagyonközösséget).


Nem tartalmaz olyan, kitételt, hogy hűségesnek kell lenni egymáshoz. (egyébként a hűség jogilag egyébként is nehezen lenne definiálható). Azt sem tartalmazza, hogy halálunkig szól.


Vagyis sem a megcsaló sem a harmadik fél nem szegi meg a házassági szerződést, hiszen az ezt az esetet nem is említi. Na ezért nincs következménye.


Ahogy előttem írták, egy megcsalásban általában mindenki ludas, bár nyilván nem azonos mértékben. Bárkit nyugodtan pofánvághatsz, abból nem lesz per, de ha még lenne, akkor is csak max egy figyelmeztetést kapsz.


A nejeddel kezdheted.

2014. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!