Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Teljesen nem tudom mit tegyek...

Teljesen nem tudom mit tegyek már? értelmes válaszokat várnék.

Figyelt kérdés
Párommal külön vagyunk, én nevelem a gyereket természetesen, de retegek tőle mert állandóan fenyegetőzik.Ha be adom a gyerek böpcsibe ha elmegyek dolgozni, ha lesz valakim(amire egyáltalán nincs szükségem) anyukám nem vigyázhat a gyerekre, nem mehetek a testvereimhez mert rossz környéken laknak. Stb.. Ha ezeket megszegem akkor elveszi a gyereket.ha megyek valahova egyből azt mondja emberezni megyek és jönni akar hozzám verekedni. Ti mit csinalnátok? Nem merek vissza szolni mert anyunál lakok..es ha valami baj van akkor ő is szól. Mert h érthetően neki is van családja és nem kell a baj : ((

2014. dec. 16. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzést kell kérned, ha megszegi elég súlyos bűncselekményt követ el, ha testi agreszzióról is beszélünk, akkor egyből letöltendő börtönt kap.
2014. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ha

megszegi elég súlyos bűncselekményt

követ el"


Jó lesz az szabálysértésnek is.

2014. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyesnél a pont, mert ilyen módon csak tudod valamennyire fékezni. Beszélj egy ügyvéddel.
2014. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy neki is van családja??? Neki TE vagy a családja és meg kell védenie téged!!!
2015. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!