Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vagy két éve az orvosom aki...

Vagy két éve az orvosom aki jóba volt anyámmal csináltatott egy drogtesztet rajtam anélkül hogy nekem mondta volna és megosztotta anyámmal. Én már 20 fölött voltam. Utólagosan pereskedhetek?

Figyelt kérdés
Lehet ebböl nekem hasznom? Vagy mi van ha felajánlok a dokinak egy olyat hogy fizessen vagy nem praktizálhat. Elvileg a titoktartás köti nem?
2008. aug. 23. 21:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy azért romlott meg anyáddal a kapcsolatod, mert egy primkó vagy?
2008. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem annyira, ugyanis a primkó-pálmát Andrea vitte ezzel:


"Én személy szerint agyonütném a fiaimat,sőt ha kell még le is fizetném a dokit csak hogy tudjam drog-ozik a fiam vagy nem!A végsökig elmennénk!!!!!!"


Egy normális anya rákérdez, egy normális gyerek pedig őszintén válaszol.


Kivéve ha az anya meg van félemlítve a sok faszsággal, amit a drogokról a fejébe tömtek. Mert akkor a gyerek látja rajta, hogy az anyja hisztériás rohamot kapna a hírtől és naná mindent letagadna.

2008. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
97%

Egy normális anya rákérdez, egy normális gyerek pedig őszintén válaszol.


Na persze álmodik a nyomor.

Egy jó anya észreveszi a jeleket és megpróbál segíteni beszélni a fiával, ha nem megy segítséget kér. ezt tette ennek a gyereknek az anyja is. Csak épülne nem a helyes utat választotta. Olyan segítséget kért amivel elásta magát a fia előtt. Pedig ezekben az esetekben a legfontosabb a bizalom.

De nem ez volt a kérdés

ÉN továbbra is állítom nem pereskedhetsz. Minek egyébként meg 2 év után.

2008. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

NA ez érdekes lesz :) Kíváncsi vagyok mivel fogod bizonyítani ezeket:

1. A tesztet a tudtod, beleegyezésed nélkül csinálta meg az orvos.

2. Az eredményt a hátad mögöt osztotta meg mással az orvos miközben te már nagykorú voltál.

3. A teszt eredménye miatt költöztél, az eredmény anyagilag okozott neked kárt.

4. Ha így volt, mi is volt az eredmény?És ha ebben az időben te már nagykorú voltál akkor egyuttal mint nagykorú felelhetnél is érte.


Remélem érted a folyamatot, ezen változtani már nem tudsz de bajt csak magadnak okozhatsz mert nehéz ám bizonyítani hogy te nem tudtál róla, majd hirtelen mégis tudtál hiszen ezért kellett költöznöd de közben még tiszta is voltál mint egy hó, akkor meg miért basztak ki otthonról?Ha nem ezért mert ugye te tiszta voltál akkor meg miről beszélünk? :D Te elhiszed ezt?Mert egyetlen más ember sem fogja.:D

2008. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked van a legjobb ügyvéded, akkor mit akarsz itt? Egyébként már ne is haragudj, de az anyáddal való kapcsolatod szerintem inkább a hülye stílusod miatt romolhatott meg. És nem árt a fű? Nézz már magadra? Teljesen kifordultál magadból, nincs önuralmad. És igen, nézzél Hollandia felé. Már beszélnek róla, hogy talán mégsem volt olyan jó ötlet engedni a könnyű drogokat, ugyanis igenis sok esetben a kemény drogok követik. Ami a kérdésedet illeti. Az orvos valóban etikai vétséget követett el, mert köti a titoktartási kötelezettség még az anyáddal szemben is, és ez neked is kijár. De gondold át mégegyszer emberileg is ezt az egészet. Ha valóban nagyon fontos neked az édesanyáddal való kapcsolatod (és nemcsak azért, hogy legyen aki eltart), akkor hidd el, hogy ezzel a perrel csak még jobban eltávolodtok majd egymástól. Inkább próbáld meg rendbetenni anyuddal a kapcsolatotokat, az orvostól úgyse várhatsz nagy kártérítést.
2008. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!