Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van még mindig nyitva a...

Miért van még mindig nyitva a váci utcai ZARA vasárnap? Pedig Március közepe óta a világörökségi területeken is zárva kell hogy legyenek az üzletek főleg egy ZARA ami 200 négyzetméternél jóval nagyobb.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 12:36
1 2
 11/14 TamásTóth ***** válasza:

Mert vásárolni kell valamikor. És ha a gyerekre nem tud senki se figyázni, akkor megy ő is "vásárolni".


Aztán persze vannak olyanok, akik majdhogy nem cask vasárnap érnének rá vásárolni. Ilyen vagyok például én. (Szerencsére a Tesco online házhozszállításával meg tudom oldani a vásárlást egyszerüen igy is.)

2015. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt még tisztáznám hogy az általam feltett kérdés nem a vasárnappal kapcsolatos rendelet negatív vagy pozitív hatására voltam kíváncsi (egyébként szerintem fölösleges húzás volt, bizonyára a multikra irányult pff...) hanem hogy ha már él egy a vasárnapi zárva tartás dolog akkor egy 4 szintes multi cégre miért nem vonatkozik. Tehát a kérdés még továbbra is áll:Miért van még mindig nyitva a váci utcai ZARA vasárnap? Pedig Március közepe óta a világörökségi területeken is zárva kell hogy legyenek az üzletek főleg egy ZARA ami 200 négyzetméternél jóval nagyobb. ;)
2015. ápr. 24. 09:15
 13/14 anonim válasza:

"a világörökségi területeken is zárva kell hogy legyenek az üzletek"


<---- ez még nincs kiterjesztve, de remélem, nem is lesz...

2015. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De hogy is nem, pont ma írják alá, felháborító így hogy fogok vásárolgatni Vasárnap?? Igaz hogy van még 6 nap a héten mikor megtehetem, de én vasárnap akarok. pfff :D :D

"Kedden fogadja el a vasárnapi zárva tartó törvény második módosításait, amik között az egyik legfontosabb, hogy a világörökségi területek sem jelentenek majd kivételt a szabály alól, így például Budapest belvárosában is zárva kell majd tartani a boltoknak vasárnaponként"


[link]

2015. ápr. 28. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!