Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kutya harapást hogyan...

A kutya harapást hogyan vizsgálják, hogy valóban az Én kutyám harapott--e?

Figyelt kérdés
A történet,hogy egy férfi azt állítja az én 65 kg-os Rottweilerem harapta meg.14 napos megfigyelést alá került a kutyám.Nincs tanú,csak ő elment a háziorvoshoz és a házi orvos kijelentette,hogy az Én kutyám embert mart.Egy Rendőrnek is meg mutatta és a rendőr is meg mondta neki ha az harapott volna nem ilyen sérülés lenne.A kérdésem az lenne,hogy állapítják meg azt,hogy az én kutyám harapott.Én tudom,hogy nem.Azt tudom kinek a kutyája harapta meg.De ez nem a rendőrségre tartozik.30.000ft bírságot kaptam.
2015. jún. 30. 17:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ezekre is oda figyelek
2015. jún. 30. 18:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod bizonyitani, hogy a te kutyád amikor a harapás történhetett máshol volt, akkor bizonyitottad, hogy nem a te kutyád harapott. Ha nem, mert a te kutyád utcán is össze-vissza szabadon garázdálkodhat akkor meg honnan tudod, hogy nem az volt????
2015. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: te hülye vagy? Mégis miért neki kéne bebizonyítania, hogy a kutyája ártatlan? Honnan veszed, hogy a kutyája csak úgy össze-vissza szaladgál egyedül az utcán?
2015. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13! Szövegértésed=0! Mások lehülyézése ellenben jol megy már!
2015. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenyomatot vesznek az állat fogazatáról és összevetik a sérülés körvonalával. Bár ez kutya esetén nehézkesebb, de megoldható.
2015. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kutyám nem garázdálkodik az utcán.Még a kaput is zárom ha véletlen a kilincsre ugrana nehogy kinyissa a kaput.Egyébként én is erre gondoltam,hogy a mintát vagy valamit vesznek.Méretek vagy vmi eljárás,mint minden büntető vagy szabálysértési ügyben.Mert mint már írtam,orrba vágatom magam valakivel és arra fogom akire haragszok és ennyi? ennek kellene szerintem egy valamiféle hivatalos eljárás amiből 100%-osan meg állapítják,hogy Ő harapott.
2015. jún. 30. 19:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Viszont ha a kutyád nincs az utcán és megállapították, hogy ő harapta meg, akkor miért nem jelented fel betörésért, magánlaksértésért? Ugyanis máshogy nem tudna találkozni a kutyával. EZ a dolog oda-vissza működik.
2015. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!