Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyik osztálytársam megpróbált...

Egyik osztálytársam megpróbált lelökni az első emeletről és önvédelemből orrba vertem, megrepedt az orra és hivatalból feljelentettek. Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 17:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk.
2015. júl. 1. 17:38
 2/15 tetro ***** válasza:
38%

Ezt így nem lehet megmondani. Tudni kéne pontosan mi történt.

Álltál a lépcsőnél, ő meg meglökött, te meg utána orrba verted? Az nem önvédelem...

2015. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon maximum felfüggesztettet.
2015. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Próbált a korláton átlökni és, ahogy próbáltam ellökni magamtól, eltaláltam az orrát, ami igazából nem is állt szándékomban.
2015. júl. 1. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Én a helyedben beszélnék az orrba vert emberrel, hogy egyezzetek ki abban, hogy baleset volt és akkor nem lesz semmilyen ügy.

Ha meg egy kőbunkó majom és nem megy bele, akkor örülj neki, hogy eltörted az orrát, ha van szemtanúd akkor semmit se fogsz kapni, ha nincs akkor is maximum egy ejnye-bejnye lesz, felfüggesztett kizárva ha nincs zűrös múltad.

2015. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tetro ***** válasza:
29%
akkor szerezz tanúkat.
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmi vétségem nem volt még. Vissza akarta vonni a feljelentést, de nem engedték, mert hivatalból történt. Volt is már bent tanú tanúskodni, de lenne még vagy 20 másik.
2015. júl. 1. 17:55
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha bizonyított, hogy ő támadt neked, hogy életveszélyben voltál, s te csak védekeztél, akkor semmit. Még akkor se, ha akarattal törted volna el az orrát. Ő viszont megszívhatja.
2015. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a sértett is azt mondja, hogy nem szándékos volt és nem kíván eljárást indítani, akkor semmi sem lesz belőle nyugi.
2015. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Ment a zöld kéz.^^
2015. júl. 1. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!