Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért akarja sok ember azt,...

Miért akarja sok ember azt, hogy az országok ne ellenkezzenek az illegális bevándorlók ellen?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen senki sem akarja befogadni / kitiltani, mindössze arról van szó, hogy az emberség azt diktálná, a menekülteken segítsünk. Másrészről viszont nagyon sokan jönnek már most, és mi van ha nem 50 ezer hanem 500 ezer jön jövőre? Simán belefér. Azt gondolom ez a 2 érzés közt foglalnak állást az emberek ki inkább egyik, ki a másik oldalon. Jó lenne mindnek segíteni, de szerintem képtelenség, akármilyen szarul is hangzik.

A háborúba beavatkozni - mekkora arcvesztéssel járt amikor az Usa ilyen "demokráciaexport" hadjáratokat indított... mindenki őket szidta, mi is. Az Eu töketlen is az ilyesmihez, plusz ha politikailag, pénzügyileg nem vagyunk egységesek akkor katonailag hogy legyünk? A helyzetet az is bonyolítja, hogy egyik szakadt diktátor a másikat váltja. Állítólag az Usa befolyása erősen ott volt a szíriai polgárháború elején de az derült ki, az ellenzék is pont olyan mint Assad a jelenlegi diktátoruk így most már ciki beavatkozni mert jó oldal nincsen. És ez több helyen van így. Azt mondják még talán a kurdok aki a jobb frakció de ők most jól megszívják a törökökkel...

Ezt a konfliktust lezárni, hát nem tudom, a közel-keleten évezredek óta megy a háború, már a bibliai időkben balhék voltak és azóta megy. Az izraeli-arab csak az egyik de a legtöbb arab-arab stb. cirkusz... egy tűzfészek az egész.

2015. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!