Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A páromnak múltkor igényeltünk erkölcsi bizonyítványt, de visszaküldték. Hiánypótlásra hívták fel és nem tudok rájöni miért? Indoklásnak ezt írták:

" a III. mezőben annak megjelőlését, hogy valamely törvény által meghatározott, speciális feltételnek való megfelelés igazolását kéri-e vagy sem, valamint ennek megfelelően vagy a IV. mezőben annak a törvénynek a megjelölését, amelynek való megfelelés igazolását kéri vagy az V. mezőben annak a ténynek, ill. azoknak a tényeknek a megjelölését, amelynek igazolását kéri."


Egy multihoz jelentkezett arúfeltöltőnek. 18 évesen volt valami a múltjában, amire pontosan már nem emlékszek, csak azt mondta hogy azért nem lehet biztonsági őr se. Tehát a fegyveres melók kilőve.


A III. pontban a Nem-et jelöltem be.

A IV. kimaradt ugye, az V.-ben meg csak az E-t jelöltem be, hogy mely foglalkozástól van eltiltva.

Valaki tudja mit rontottunk el?



2015. nov. 5. 11:20
 1/1 ConnectCare ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Esetleg érdemes a hiánypótlásra felszólító végzéssel bemenni a helyileg illetékes Kormányablakhoz és ott biztosan tudnak segíteni.
2015. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!