Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit rontottam el? Miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Miben kellene megváltoznom?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal,hogy körülmények ismerete hiányában nehéz ezekre a kérdésekre választ adni.

Az első párom anyagi körülményei miatt én utaztam hozzá,( nem volt állandó keresetem, még tanulok) amit lehetett, megtettem érte. Nem voltam erőszakos, de igyekeztem mindenre odafigyelni. Egy idő után minden elvárássá vált, teljesen természetes lett, amit tettem( utazás,főzés stb). De nem zavart, soha nem vártam semmit érte,mert szerettem. Végül az első nagyobb összeveszésünk után 2 másik nővel feküdt le.

Nagyon megviselt, de tudtam, hogy én rontottam el valamit,különben kitartott volna mellettem.

A barátaim, családom próbáltak lebeszélni, de kiálltam mellette,ezek után is.

Aztán azt mondta, fogadjam el,hogy szeretett,de kevés voltam neki.

Másodjára is sikerült hasonló helyzetbe kerülnöm, de már elővigyázatosabb voltam.

Főleg férfiak véleménye érdekelne, de minden választ és végigolvasást köszönök.


2015. nov. 3. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontottad el, hogy kiszolgáltad, hagytad, hogy természetesnek vegyen mindent. Olyan fajta ember ő, aki erre hajlamos, és képes nemcsak hálátlannak lenni hanem elveszíteni az érdeklődését. Önbecsülésed a béke feneke alá tolta, mert hagytad neki, ezért képes vagy minden sz art elnézni neki. Ott is elrontottad, hogy kiálltál mellette.

Ha nem vagy betegesen önsorsrontó akkor töröld ki az életedből ezt a fószert.

2015. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon kevés az infó, így csak benyomás, amit írok. Az a benyomásom, hogy szolgaként viselkedsz a kapcsolataidban, a férfiak ennek megfelelően kezelnek, nem egyenrangú partnerként.
2015. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szolgalelkű vagy. Ezen sürgősen változtass, mert ott fognak átverni, kihasználni, ahol csak tudnak. Nem érzik benned az erőt, a kiállást és megszokják azt, hogy mindent megcsinálsz helyettük. Nálad ez karmikus feladat lehet...mármint, hogy kiállj magadért.
2015. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nagyon sajnalom hogy ilyen luke vagy
2015. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kitöröltem az életemből őket, de az emlékeimből nem tudom. Elfoglalom magam, amivel csak lehet, de vissza-visszatérnek az emlékek és a hiány.

Mindenkihez pozitívan állok, mert tudom, hogy én rontottam el. Legközelebb jobban odafigyelek, már másodjára is okosabb voltam.

Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz

2015. nov. 3. 09:26
 6/6 ferdzso83 válasza:
egy jólelkű embert összehozta a sors pár paraszttal... előfordul sajnos az ilyen, nem kell elfelejteni ezeket a dolgokat mert mindig figyelmeztetnek majd hogy kivel is szabad összeállni. szerintem nem kell semmiben megváltoznod, csupán egy olyan párt kell találnod, aki ugyan annyira a kapcsolatba éli magát mint te, és ugyan úgy megtesz érted mindent
2015. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!