Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A világ legtöbb országában...

A világ legtöbb országában miért nem legális a fű?

Figyelt kérdés

Most őszintén, mi rosszat tesz az az ember, aki elszív egy füves cigit és egész éjjel el van jó hangulatban?


Azt én is büntetném, aki fű hatása alatt megtámad valakit, vagy ilyenek, de aki otthon elszív egy spanglit és jól elvan, azzal miért kell szemétkedni? Ugyanez vonatkozik más könnyűdrogokra pl. a gombákra.



2015. nov. 6. 20:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

"Mindig az alkoholt, cigarettát hozzák fel példának, pedig attól még, hogy azok legálisak, nem lesz a fű kevésbé káros."

Na ja, de ez a logika kb olyan, mint ha valaki ezt mondaná: Legyen egy fajta géppuska legális mindenki számára, de semmi más lőfegyver ne, mivel attól még azok ugyanúgy veszélyesek".

2015. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 IndigoChild válasza:
...azert mert rajottek, hogy a rakot es mas betegsegeket is gyogyitj es a gyogyszartarak sok penzt veszitenenek vele, ha a cannabis/marijuana/fu, engedelyezve volna.
2016. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Márics Attila ***** válasza:
0%
Az elég jó érv hogy legalizálni kell hogy a hatóságok gátat tudjanak szabni neki. Persze az alkoholnak is gátat szabtak meg a dohányzásnak, vagy nem értem a logikádat. Itt akkora okosságokat köhögnek fel egyes emberek. Meg "régen is sokat drogoztak" könyörgöm mi ez? Régen a boszorkányokat máglyán elégették szóval akkor ne értem miért nem látjuk ennek a pozitív hatását ma.
2016. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Kedves előző, most volt a szokásos 6. osztályos drogprevenciós előadás suliban?:)

Ezért hányod ilyen indulatosan a marhaságaidat ezekhez a kérdésekhez?

Inkább menj, írd meg a házidat, éld az életed, ne olyan dolgokkal foglalkozz amiről halvány lila fingod sincsen, ne csinálj magadból még nagyobb idiótát

2016. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Márics Attila ***** válasza:
Sure. Én leszek a retardált mert szerintem a drogozás elítélendő. Szerintem több iskolát kellet volna végezned mint a 8 általános vagy a szakmunkás.
2016. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Így van, egyetemen fogok nemsokára végezni te csőlátású barom
2016. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Márics Attila ***** válasza:
0%
ettől függetlenül még fazsságot írtál. Vagy semmit már nem emlékszem.
2016. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert ilyen világ van,az emberek szeretnek belekötni,akik másként gondolkodnak.Amúgy az alkohol KEMÉNY DROGNAK számít.
2016. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"...azert mert rajottek, hogy a rakot es mas betegsegeket is gyogyitj es a gyogyszartarak sok penzt veszitenenek vele, ha a cannabis/marijuana/fu, engedelyezve volna."


Ne haragudj Te hány éves vagy? Láttál te már a családodban a rák miatt elsorvadt embert? Láttál már gyermek-onkológust a torka szakadtából az égbe üvölteni hogy MIÉRT?

Nos, én mind a kettőt megtapasztaltam, sajnos.

Úgyhogy szerintem, ha a Marijuana bármit is gyógyítana, azt nem lehetne a szőnyeg alá söpörni.

2016. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!