Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintettek helyesen teszik...

Szerintettek helyesen teszik hogy bezárják a tv2-z és az RTL-t? És örültök neki? Szeretitek a két csatornát? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeretem. El sem kellett volna őket indítani.
2010. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem zárják be. Csak be akarják zárni.
2010. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

Népbutító eszköz.Elhallgatják az igazságot,magyarellenesek.


Igen,zárják be!!!

2010. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Naaaaaaaaaaa végre egy kérdés ami még nem hangzott el! Már azt, hitem, hogy senki sem kérdezi meg.

Köszi kérdező, tényleg egyedi a kérdés.


Na szóval: Atyala-patyala-hom-hom!

2010. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem helyes, nem örülök neki. Én személy szerint az RTL klubot jobban szeretem, mint a tv2őt, általában ezt szoktam nézni. Nem tudom, mi értelme lenne ha kilőnék a kettőt. Mint az a tegnapi rtl híradóban is elhangzott, a többi csatorna nem tud annyi pénzt áldozni egy-egy saját készítésű műsorra mint ők. Szóval akkor nem lenne ilyen, hogy X-faktor, Csillag születik, Celeb vagyok.., Hal a tortán stb. Jó lehet, hogy nem mindenki nézi ezeket, de azért olykor-olykor jól esik, és valljuk be, megmosolyogtató műsorok. Akinek a reklámokkal baja van, kapcsoljon el máshova amíg vannak.


Lehetnének színvonalasabb műsorok is, mint pl. a Mónika show, Joshi Bharat, de sok jó film és sorozat szokott menni. (Én a Barátok köztet is szeretem :))


Az, hogy melyik a jobb, mindenki döntse el maga. Nekem az RTL, lehet, hogy másnak a tv2. De szerintem tök felesleges beszüntetni a két adót, és nem is fogják csak úgy hagyni. Vagy ez lenne a 2 rádió-csere folytatása? Amit a nép szeret azt el kell tüntetni? Hmm, elgondolkodtató.

2010. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Erről van valami videó, vagy cikk?
2010. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
15:45 kétszer elolvastam a válaszod és nem tudom,hogy irónia e?mert annyira abszúrd amit írsz.....
2010. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Jó de azokat a sávokat megkapnák mások, és pl el lehetne indítani a GYIK TV -t. :)
2010. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Én lennék a műsorvezető:

-Kedves nézőink most 29% os felhasználónk hozzászólását hallhatják. :)

2010. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Elég lenne csak az RTLklubot bezárni, ott vannak a Benkő/Mónika/GYőző(újra) féle akasztanivaló retkek!


A TV2 legalább ad egy csomó jó sorozatot, és nincs is olyan sok szenny.

2010. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!