Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintettek helyesen teszik...

Szerintettek helyesen teszik hogy bezárják a tv2-z és az RTL-t? És örültök neki? Szeretitek a két csatornát? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

15:50

nem irónia, nekem ez a véleményem, én tényleg kedvelem az rtl-t, lehet h te/ti nem, de én igen :D

2010. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Gáborkának nagy a szája de majd ha hatalom kerül a kezébe (nem fog) akkor átalakul ugyanazzá a politikussá akik most vezetik az országot..ne higyjétek hogy majd ő bármit önzetlenül megtesz az országért
2010. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

16:49


Szerinted az RTL Klubon igazat mondtak akkor, amikor azt állították, hogy más csatorna nem lenne képes ilyen produkciókra? Ha másképpen lenne, szerinted elárulták volna?


Pl. azt mondták volna, hogy "semmi gond, nem csak mi tudunk jó műsorokat csinálni, nélkülünk is megy majd tovább az élet, sőt, a híradó tényleg híradó lesz, nem pedig időjárás + néhány baleset + nyalás az MSZP-nek + bulvár + öntömjénezés + pandamacik"


Ezt nehezen tudom elképzelni:)


Különben meg hazugság, másnak is lenne rá pénze, mivel minden cég annál az adónál fog reklámozni, amelyik adót országosan, bárhol, ingyen lehet fogni. Most ilyen az RTL és a TV2. Meg az m1, de az közszolgatévé.

2010. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

17:32 Ne magadból indulj ki:)


Sokan mondják nekem, hogy ha ők ott lennének, akkor ők is ezt meg azt csinálnának... Hát én nem. Mi a fenének lopnék? Miért evidens az, hogy ha megteheted, akkor lopsz?


Különben ez a hozzáállás is abból fakad, hogy nincs nemzettudatunk, nem érezzük honfitársunknak a másik magyar embert. Mert ha annak éreznénk, akkor kevesebben lopnánk meg a közös pénzt, mivel az olyan lenne, mintha a testvéreinktől lopnánk. És úgy általában is sokkal jobban bízhatnánk egymásban.

2010. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

17:33

4 éve médiás vagyok, azért valamilyen szinten tudom mit beszélek. A népnek erre van szüksége- nézettség mutatók nem hazudnak. Most az személyes vélemény, h szeretem az rtl-t, de Te nem. Én a kérdésre válaszoltam, h örülök e neki, melyik a jobb, szeretem-e. Lényegtelen, h mit közölnek a híradóban (ha nem elégít ki, akkor nézd máshol, vagy olvasd a neten), vagy h melyik adónak lenne pénze egy újabb tehetségkutatót rendezni.

Ha törölnék a két adót, országos felháborodás lenn. A

kár hiszed akár nem, még a Győzike shownak is sikere volt és sokan nézték! A Csillag születik nézettségi rekordot döntött, 4.5 millióan nézték a döntőt. Erről ennyit.

2010. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

"ha nem elégít ki, akkor nézd máshol, vagy olvasd a neten"


Ezt mond el azoknak is akik "Karancslapujtőn" laknak:) Hihetetlen ám, de nem mindenkinél van net. Képzeld el, érdekes ugye?:) Ezenkívül, miért kapcsolná el, ha nincs is tudatában annak, hogy hülyének nézik? Nyilván nem a Csillag születikkel van a probléma, erről ennyit:)


Most gyakorlatilag leírtál egy csomó hülyeséget, amit már 100x megcáfoltak itt a gyakorikerdesek.hu-n is. Erről ennyit.


Ja hogy médiát tanulsz 4 éve. Akkor ennyi, neked van igazad, a Győzikére igény van, egyszerűen szükség van rá, kész. Pont. Mit tanítanak ott, Anarchiát? Semmi de semmi nem számít csakis a nézettség? Remek.

2010. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
Szeretem amikor tényként állítotok be idióta feltevéseket 1 kérdésben 23 helyesírási hibával.
2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem kötelező nézni tv-t

nem kötelező ezt a két csatornát sem nézni

akinek nem tetszik, nem nézi, ennyi

ne az állam döntse el a fejem felett mit nézhetek mit nem

vége van már a szocializmusnak

2010. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó, most is az "állam dönti el", hogy mit nézhetsz és mit nem, mert ha az RTL nem tartja be a szabályokat és olyan műsort ad le, ami nem tetszik az ORTT-nek, akkor szépen elsötétítik egy pár órára a kedvenc csatornádat, akkor is ha te szeretnéd nézni:) Szóval a Jobbik álláspontja az, hogy az RTL és a TV2 túl sokszor szegte már meg a szabályokat túl sokat ártott nekünk az idétlen, cigányt és magyart egyaránt alázó (nem pedig az igényes) műsoraival, ezért fel kell velük bontani a szerződéseket és más, remélhetőleg tisztességesebb csatornáknak átadni a frekvenciát.


A "ha nem tetszik nem kell nézni" és ehhez hasonló okosságokhoz pedig annyit, hogy: és mi van, ha fogalmad sincs róla, hogy nem mondanak igazat a tévében? Ha függetlennek állítják be magukat, közben pedig politikailag "finomhangolnak" téged a híradóval (most nem a Jobbikra gondolok, 2006 előtt ugyanezt csinálták a Fidesszel...)?


Mi van, ha nem vagy tisztában a jelenlegi jogszabályokkal és simán nézed azt, ami miatt az ORTT később megbünteti őket? Arra is mondhatnánk, hogy miért nem kapcsoltad el?! Jaaa, mert észre sem vetted, hogy túllépték a határt? És még lehet, hogy tetszett is. Érted már?


Miért kapcsolná el bárki is, ha nem is tudja, hogy éppen hülyét csinálnak belőle, illetve politikai érdekből manipulálják? Nincs semmi oka elkapcsolni.


Ne haragudj, de nem elég nagyon határozottnak lenni, kicsit próbáld meg más szemszögből is megvizsgálni a dolgokat, kicsit próbálj meg "mögé nézni". És nézz utána pontosan miről is van szó, ne elégedj meg egy tévében leadott hírrel, mert az sokszor csak egy megvágott, szubjektív manipuláció.

2010. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

Népbutitasi eszkozok, agylagyitas kiemelkedo termeloi. Valaki jol megfoglamazta volt, h ezek (s a legtobb TV, tisztelet a kivetelnek)szo szerint csatornak, kanalisok, ahol arad, folyik a szenny...benne van a neveben is.

Azt elismerem, h soxor tényleg van vaegy jo film, de dúl maris a vizualis agresszio, s jon hanyinger-sok reklam.

Ha megszunik, remélhetoleg lesz valami olyan tv, ami valami pozitiv hatassal is van a nepre.(habar a mai politikai allapotok kozott kicsi ennek a valoszinusege, hisz a musorpolitika...)


Kettovel kevesebb eszkoz a nep elbutitasara egy reteg kezeben...

2010. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!